Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményt várok, túl vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt várok, túl vagyok a féltékenyégen, szakítsak, vagy maradjak a babérjaimon?

Figyelt kérdés

csak egy példa a millió meg egyből!!!

megyünk a párommal okmányirodába ügyeimet intézni. az iroda előtt volt egy ruhásbolt, előtte egy csinos csaj cigizett, látszott, hogy az eladó, aki kijött egy cigire.

bemegyünk az okmányirodába leülünk, és alighogy elkezdtem beszélni, a párom közbevág, hogy addig míg intézem a dolgokat, látott kint egy ruhaboltot, szétnéz.

én 5 perc alatt végeztem, addigra visszaért.

szóval gyanítom, hogy a csaj miatt lett hirtelen érdekes a bolt, de tagadja.

nem is ez a lényeg, hanem hogy én mindig ilyeneket és ehhez hasonló dolgokat kapok tőle!!!!!!!!

tehát nem ismerkedik, nem csal meg, de folyamatosan látni rajta a kíváncsiság, más csajok felé.

Ti hogyan gondolkodtok lányok???

én dramatizálom túl? ti elsiklanátok felette? vagy???

de fiúk is írhatnak, mitől lehet ilyen egy srác a bnője mellett, akit elvileg szeret.

amúgy önbizalmam esik a nulla felé, csak megjegyzem.


2010. dec. 5. 10:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
és mielőtt felmerülne, hogy lehet tényleg csak a bolt érdekelte, nem a csaj, jelzem: akkor megvárt volna engem és okm.iroda után velem nézte volna meg. ez a normális.
2010. dec. 5. 10:17
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudnék megbízni egy ilyen pasiban, az tuti. Ha mellettem ennyire nyíltan csinálja, ki tudja, mit csinál, mikor nem vagyok vele, pláne ha még iszik is 1-2 kortyot...
2010. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

pont ez az a baj, hogy nem őszinte

mert ha a képembe vágná pl, hogy azt hitte ismerős a csaj, látnám, hogy bagatell dolog, de ő ilyen titkokat csinál belőle!

vagy másik példa:

egyszer tüzet kértem az utcán egy csajtól

amíg ideadta a gyújtót és rágyújtottam, addig össze szemezett a csajjal.

aztán ezt is letagadta

de ha azt mondta, hogy persze hogy ránéztem, mint ember, hát ok. de nem. csak tagad

és nem ezek borítanak ki igazán, hanem hogy egymillió ilyen van, bárhova megyünk, bárhol vagyunk

és nem tudom én lihegem túúúl?

köszi első válaszoló a véleményed

egy, ami engem igazol eddig

2010. dec. 5. 10:25
 4/21 anonim ***** válasza:
Kene a francnak egy ilyen pasi.Annyi normalis fazon szaladgal,keress masikat.
2010. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Így lehet tönkretenni lelkileg egy embert. Nem hagyod el, mert gyakorlatilag semmi okot nem ad arra, hogy féltékeny legyél. Viszont ezt csinálja. Tehát mégis az vagy. Ha veszekednétek ezen, az lenne hogy ő mit csinált? Semmit.
2010. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Keress másikat. A végén, amikor elhagyod, úgyis majd vissza akarja kaparni magát, eljátssza a hős szerelmest meg minden, de aztán ha kibékülsz vele, folytatja, amit eddig csinált. Legalábbis velem így történt egy hasonló szituban. Kutyából nem lesz szalonna, ahogy mondani szokták, szóval ha ez a viselkedés téged kikészít, akkor ne várd azt, hogy majd megváltozik valami isteni csoda folytán, mert nem fog. Max egy rövid időre.
2010. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10:35-nek igaza van. Még ő lenne kiakadva, hogy úristen, miket vágsz a fejéhez! Pedig teljesen tisztában van vele, hogy mi a helyzet.
2010. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is megnézem a lányokat, ezzel semmi baj nincs, de nem ilyen nyilvánvalóan, és az is biztos, hogy nem futnék másik után, főleg, hogy így rájöjjön, ha van barátnőm, legfeljebb szórakoznék picit velük, de mindezt csak azért, hogy az egóm rendben legyen. Most is jól esik, ha tetszem valakinek, de akkor sem érdekelnek ennyire.

Ezt őszintén írtam, nem kell mindjárt megvetni.

2010. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

10:35-ös a maximálisan jól gondolkodik!!!

és amit utána írt a következő, az is igaz, már szakítottam vele, és olyankor TÉNYLEG HŐSSZERELMES

szóval akkor nem én lihegem túl

és nagyon de nagyon a VÉGSŐ szakításon gondolkozom!!!

egyenlőre annyit közöltem vele, hogy komolyabb terveim abszolut nincsenek vele

2010. dec. 5. 10:44
 10/21 A kérdező kommentje:

köszi kedves utolsó

tényleg ez az érdeklődési szint nem tiszta nekem

hogy ez még súrolja e a normális határt.

habár, hogy bennem bizalmatlanságot kelt jelenti azt, hogy ez azon már túl van

és ahogy látom más csajoknál és nálad is máshol van ez a határ

legalább meg vagyok erősítve

2010. dec. 5. 10:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!