Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes társkeresésnél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresésnél ha lány keres fiút, akkor a csajozas.hu-t vagy a pasizas.hu-t kell használni?

Figyelt kérdés

Tudom, h. a pasizas.hu tűnik egyértelműbbnek. Viszont megnéztem mindegyiket, és mindkettőnél ki lehet választani, h. fiú keres lányt, illetve lány keres fiút. Meg természetesen mindegyiken vannak lányok is, és fiúk is. Ti melyiket ajánlanátok?

Előre is köszönöm.


2010. dec. 6. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj mindkettőre?
2010. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha te akarsz válogatni a pasik közül és rájuk írni akkor pasizas.hu

Ha azt akarod, hogy neked írjanak a pasik akkor csajozas.hu

Ilyen egyszerű. nem tudom miért kellett ezért kérdést kiírni.

2010. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pasizas.hu
2010. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanarra az oldalra visz. Bármelyiket választhatod.
2010. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én személy szerint utálom ezeket az oldalakat és nem is használom őket! Megbízhatatlanok a lányokról nem is beszélve csak hülyítik a sok fiút és vállogatnak köztük! Nem vagyok egy csajozós típus sőtt nem is csajozok van sok lány barátom akik csípnek is de egyik sem a csajom és még szűz is vagyok! Évekóta szerelmes vagyok már egy lányba aki viszont nem szeret de engem meg más nem érdekel! Hát ezen a társkeresőn meg nem tom h mit lehet éjjel nappal fűzni a másikat én ehez nem értek!
2011. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!