Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy igazi rasztafári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi rasztafári srác egy p. kapcsolatban, szerelemben?

Figyelt kérdés

Mindig érdekelt, de szerintem más, mint a többi nem?

20L


2010. dec. 6. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
miért, a "többi" milyen?
2010. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
itt most nem ezt kéne kifejteni, de azért aranyos a vamzerkodásod.
2010. dec. 6. 11:37
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon lazaaaa... Nem törődik mit csinálsz, minden jó neki, mert igazából nem is veled, hanem a fűvel foglalkozik. Sokáig bírja az ágyban, de egy idő után unalmas. 22L
2010. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem. De úgy tudom nem minden rastafari szív füvet. Rosszul tudom?
2010. dec. 6. 12:54
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
hülye kérdést tettél fel, de még engem akarsz leszólni? Más mint a többiek? Mert a többiek milyenek? minek általánosítasz? minden raszta más.. nyilván. lehet van cigány raszta is, ő akkor más lenne bármiben is? Igen, vannak akik a fű miatt növesztenek rasztát, és vannak akik a raszta stílus miatt kezdenek füvezni. De van aki raszta hajú és magasról szarik a fűre, nomeg rád is. Van egyetemista raszta, aki szereti a metál zenét és van szakmunkás raszta is, aki underground-ot hallgat és 1 lakókocsiban lakik? Nah, tulajdonképpen miről is beszélünk akkor? 1. voltam
2010. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Huhh azt a mindeniiiiit :D Ezt a leosztást! Ezt hol tanítják? Nagyon sokat kellett ehhez koptatnod az iskola padot az biztos, kedves tanult barátom. Ezt megmutatja például a rád szavazott százalékos arány is, hogy mennyire hasznosak a válaszaid :)

De hogy a te segítségedre is legyek és ne kelljen ezen olyan sokat gondolkodnod, segítek, hogy megértsd eme egyszerű kérdésemet:

azt hallottam sok embertől, hogy rastafari fiúk igen érzelmesek és tenyerükön hordozzák a barátnőjüket. Nem azért kedves korlátolt vamzerkodó válaszoló, mert raszta van a fejükön vagy mert füvet szívnak, hanem azért, mert alapjáraton ilyen természetűek és beállítottságúak. Így ebből következik, hogy ez a régen vallásnak tartott rastafarizmus vonzza őket.

Nagy vonalakban ennyi, többet nem írnék róla, mert még a végén megerőlteted itt magad.

Megkérlek, hogy olyan kérdésre amire nem tudod a választ -valószínű sok ilyen van, arra ne próbálj meg balgatag sületlenségeket válaszolni, mert csak magadról állítasz ki bizonyítványt.

Köszönöm mások nevében is.

2010. dec. 6. 21:10
 7/21 anonim ***** válasza:
Mint bárki más.
2010. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
pihentek vannak romantikusak árad belőlük a nyugalom és szeretnek hülyeségeket kitalálni mikor zavarba jönnek-.-
2010. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ja és nem mindegyiknek van raszta haja
2010. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nahát utolsó válaszoló, csak nem rastafari Vagy? :)
2010. dec. 8. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!