Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tűnök nagyon nagy baleknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tűnök nagyon nagy baleknak, ha egy interneten megismert lánynak segítek pénzzel?

Figyelt kérdés

Egy olyan lányról van szó,akit 2-3 éve ismertem meg a neten,de még csak nem is találkoztunk.(mivel 800-kmre lakik)

Legutóbb azt panaszolta,hogy anyagi gondjai vannak,és még a lakbért sem tudja kifizetni,meg a fiának sem tud ajándékot venni karácsonyra.Mondtam,hogy szívesen segítenék neki,de nem utasította el,csak magyarázkodott,hogy vissza fogja adni,meg ilyenek.Tudja hogy nem vagyok gazdag,és azt is,hogy könnyen befolyásolható és kicsit naív vagyok.Nem tudom,nem követek-e el hibát ha küldök neki pénzt,de cserben sem szeretném hagyni.Nem szeretném azt sem,ha olyannak tartana,akit könnyen meg lehet úgymond fejni.


2010. dec. 6. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem követsz el hibát, tanulsz belőle. Már amúgy is úgy tűnsz, mint akit könnyen meg lehet fejni.
2010. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs kedved MSNezni? Mi is szegények vagyunk!
2010. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha én tudnám rólad, hogy nem vagy gazdag, nem tőled kérnék pénzt, szóval egész biztos, csak kihasznál. De a te döntésed, ebbe nincs jogom beleszólni. Ha gondolod, küldj pénzt, ha ettől jobban érzed magad, ha nem, akkor nem érdemes.
2010. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne legyél hülye! a pénzedet nem fogod viszont látni!
2010. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy sajnálod, de nem ismered ...

Neten annyi mindenki hazudik magáról és másnak adja magát ... Én nem mennék bele, nagyon kamu szaga van az egésznek. A pénzt ha átküldöd neki akkor köszönj is el tőle.

2010. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy szabadkozik, még nem zárja ki, hogy le akar húzni. Nekem az is gyanús, hogy a lakbérre nincs pénze, de internetre van. Ha nyilvános helyen netezik, miért nem az álláshirdetéseket nézi?
2010. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered 2-3 éve, neked kell tudnod mennyire milyen, hogy visszadja-e, hogy megérdemli meg ilyenek, feleslegesen kérsz tanácsot vadidegenektől. A megbízhatóság rohadtul nem az internettől függ, csak a gyengébbek kedvéért. Legalább segítesz egy emberen, ha meg kihasznál, azt intézze el az ő lelkiismerete.
2010. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!