Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan ismerkedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan ismerkedhetnék még interneten kívül?

Figyelt kérdés

Két hónapja költöztem egy számomra teljesen idegen városba, ahol munkát kaptam. Haza menni pár havonta van alkalmam, és eléggé egyedül érzem magam. Ha van tippetek, a netet leszámítva ilyenkor hogy lehet még ismerkedni, akkor osszátok meg velem:). (24 éves lány vagyok.)


A munkahelyemen csak nők dolgoznak, ráadásul inkább a 40 feletti, családos korosztály, így ott ismerkedni nem tudok. Nincsenek ismerőseim a városban, akikkel eljárhatnék.


2011. nov. 7. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Irhatsz nekem privatba ,unok most irni egy regenyt ...
2011. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
nézz körül, kezdj el eljárni valami sportkörbe, táncra vagy ilyesmi helyre.
2011. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már város, akkor nem tűnik annyira reménytelennek...

Melyik város?

2011. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Zalaegerszeg.
2011. nov. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!