Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme vallani, fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme vallani, fiúk elsősorban?

Figyelt kérdés

nos az a helyzet h van egy jóbarátom akivel ráadásul egy osztályba is járok. negyon jól megvagyunk, 2-3 hónapja ismerjük egymást. és nekem egyre jobban kezdett megtetszeni, mígnem teljesen beleestem. az a helyzet hogy nem tudom mit érez, merthogy van egy osztnőnk akiről azt mondta hogy tetszik neki, de közben azzal a csajjal is tök úgy viselkedik mint velem. nah szóval szerintetek csak azért ilyen velem mert pótlék vagyok vagy mert talán ugyanazt érzi irántam is csak mivel barátok vagyunk nem mondja meg? meg hiába van ott a csaj az előttem lévő padban, mindig mellém ül le velem beszél velem hülyül a csajjal csak akkor ha az odajön vagy valami. szerintetek megmondjam neki hogy tényleg tetszik? jah meg az hogy mostanában kérdezgették tőlünk hogy nem járunk e hogy ennyit együtt vagyunk és ma is fel jött a téma a fennt említett lány előtt (ő hozta szóba, mármint a lány) és erre ő hogy "miért nem tudnak már leszállni rólunk?"

szóval fiúk, mi esélyem van szerintetek?


2010. dec. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esélyed. De adj neki érthető jeleket.
2010. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mint pl? mellette teljesen meghülyülök. nem jut eszembe semmi szóval nem ártana egy kis instrukció ha nem túl nagy kérés.
2010. dec. 6. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg neki, hogy tetszik neked. vezesd fel, és utána mondd meg, hogy amúgy én bejövök neked? mert nekem te elégéé bejössz:$ és egy sorba írd, ne várd, hogy válaszoljon az első kérdésre, és te majd UTÁNA mondod h neked bejön... mert lehet ha beis jössz neki, nem meri megmondani, de ha te megmondod, akkor már Ő is meri, vagy ha nem, akkor meg nem lesz se neki se neked olyan gáz, hanem tök normális. Szal szerintem ha úgycsinálod, ahogy mondom, akkor "nincs rossz" válasz. remélem érthetően írtam le :) sok szerencsét!:)
2010. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!