Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Zavaró számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavaró számotokra, ha a barátnőtök sír amikor ottvagytok? Teszem azt miattatok?

Figyelt kérdés
Kicsit érzékeny voltam a múltkor lelkileg, és jól elsírtam magam a barátomon, mert nem épp egyszerű a kapcsolatunk. Én ott és akkor túl is tettem magam rajta, de ő még másnap, sőt azután is mondta, kérdezte, hogy tegyem rendbe a léelkemet, és, hogy hogy vagyok azóta, sikerült-e kihevernem a dolgot. Ezek szerint őt eléggé sokkolhatta a dolog... Nagyon taszító ez egy pasi számára, vagy csak kellemetlen??? Még sosem sírtam előtte, 9 hónapja vagyunk együtt.
2010. dec. 7. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha zavarta volna, akkor otthagyott volna, ha meg napokkal később kérdezget miatta, akkor érdekled, hogy mi van veled, jól vagy e.
2010. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha miatta sirtál,akkor tegyél rá magasról,hogy ez őt hogy érinti,érintse csak szarul,ne csináljon olyat amitől sirhatnékod van...
2010. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy sírás nem probléma, de ha rendszeres a panaszkodás, a nyavalygás, az gond.
2010. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sya,sajnos ez velem is megtörtént már,hamar elérzékenyülök,minden fiú más,valakit hidegen hagy,valakit megérint és a szívén viseli a mi érzéseinket,igen és valakit visszataszít!!nem lehet általánositani,szerintem a te barátod nem igazán tudta hogy mitől sírtál,vagy hogy miatta -e,de szerintem nem sokkolta a dolog!!magyarázd el neki,h miért sírtál,és biztos megfogja érteni,de az is lehet hogy szóba sem kéne többet ezt hozni,megtörtént és kész...
2010. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!