Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több mint egy év eltelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint egy év eltelt és még mindig nem tudom elfelejteni és úgy érzem szeretem. Pedig ő soha nem szeretett úgy ahogyan én őt? 24L

Figyelt kérdés

Vajon miért szeretem még mindig ha soha nem kaptam olyan dolgokat amikre vágytam volna?

El fogom valaha felejteni?


2010. dec. 8. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Egy éve küszködök azzal, hogy túllépjek, lényegében már túlvagyok rajta, mégse stimmel minden. Nem felejtettem el teljesen és ez azért van, mert nincs per pillanat, akitől megkapnám az áhított szeretetet. Akárhányszor olyan lehetőség adódott, ami reményt keltett bennem egy következő szerelmre, egyből elfelejtettem az exet. Nekem nem ő kell, hanem valaki! Szerintem neked is ez a bajod.
2010. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem, mert én 3hónapja nem tudok valakit elfelejteni, aki szintén nem szeretett engem és több mint egy évet biztos nem bírok ki...F/21
2010. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is azt hittem hogy kell valaki helyette , most lett egy pár hete de őt nem szeretem igazán és mindig az exem jut eszembe hogy mennyire szerettem őt
2010. dec. 8. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, amíg nem leszel szerelmes másba, addig az exeden fog járni az eszed. Ha nem szereted a mostanit, akkor szakíts és várj egy olyanra, akibe ismét belezúgsz :) Én is ebben reménykedek...
2010. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El! Ha újra szerelmes leszel valaki másba. Ez saját tapasztalat.
2010. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!