Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha találkozunk miről beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozunk miről beszéljek? Mit csináljak? Nem akarom hogy ugyanaz legyen mint korábban

Figyelt kérdés

van egy fiú aki nagyon bejön és félek ha találkozunk akkor nemfogok tudni mit mondani. a múltkor mikor találkoztam valakivel akivel majdnem összejöttem nem tudtam szinte mit mondani. elég gáz volt egésznap csak sétáltunk és próbáltunk valamiről beszéli (ő se tudott mit mondani:S)

kérlek adjatok tanácsot! :( még nem volt normális kapcsolatom nem tudom mit csináljak :( és nagyon tetszik ez a fiú. nem szeretnék besülni


2010. dec. 8. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Nyomorékok vagytok XD
2010. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
te is
2010. dec. 8. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen napja volt, mit szeret csinálni, mássz bele a hobbijaiba, kérdezgesd róla őt,szereti-e a karácsonyt ...
2010. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Konkretizáld magadban mi tetszik a srácból neked. Ha vannak konkrét dolgok amik még érdekelnek téged, tedd fel neki (előttem szóló jó példákat hozott) ;)

A csajok kérdezhetnek vadabbat mint 1 srác, legyél bátor a kérdések terén. Ami érdekel kérdezd ami nem azt meg próbáld meg érdekelté tenni. ;)

2010. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy érzi magát, milyen napja volt, szeret-e sportolni , várja-e a szünetet, mit fog csinálni szilveszterkor , várja-e a karácsonyt , szereti-e a telet , mi a kedvenc időtöltése:) ha nagyon kifogytok a témából,akkor ott van a suli:) ( gondolom fiatalok vagytok )
2010. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármiről, ami eszedbe jut, és értelmesnek, viccesnek, érdekesnek találod. Én pl. úgy kezdtem (lány vagyok), hogy késtem direkt 5 percet, és megkérdeztem, hogy régóta vár-e. :)

Aztán érdeklődtünk mindketten, hogy milyen volt a másik napja,először többnyire a suliról beszéltünk. Aztán minden féléről, tanárokról, barátokról, kirándulásokról, érdeklődési köreinkről, ki milyen zenét szeret, a kutyámról:D, kajákról, stb...

Figyelj, ne aggódj, mert ha egy hullámhosszon vagytok, úgyis menni fog, csak ne görcsölj. Szépen nyugodtan, időjárásról, a közelgő téli szünetről, bármiről lehet beszélgetni:)

19/l

2010. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!