Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szünet után találkozunk miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Szünet után találkozunk miről beszéljek vele és nagyon jól alakulnak a dolgok vele? (részletek lenn) 14F

Figyelt kérdés

Üdv! 14 éves fiú vagyok és szerelmes vagyok egy lányba és a lány legjobb barátnője össze akar hozni engem a lánnyal. Azt mondta, hogy szünet után reggel mennyek oda hozzá (ügyeletesek leszünk egy emeleten) és beszéljek vele először általános dolgokról majd mondjam el érzéseimet és kérdezzem meg, hogy járna-e velem...a lánynak ám tényleg pasihiánya van mert a barátnője lemásolta MSN-en amit a lánnyal beszélgetett és azt írta a lány neki, hogy nagyon vár már egy komoly kapcsolatra meg , hogy olyan jó lenne oda bújni valakihez és hogy elvárja a sráctol hogy kezdeményezzen...igen de én meg kicsit félös tipus vagyok és még a többi lány osztálytársamtol is elkell hivnom öt beszélni de milyen indokkal mit mondjak neki??..... és hogyan küzdjem le a félelmemet?....és hogyan fejtsem ki az érzéseimet ugy hogy megszeressen? (amúgy nagyon sokat beszélünk msnen de személyesen keveset) kérlek segitsetek akkor hogy miről beszéljek vele.és tippeket.am a lány 1 hónappal idösebb gondolom az még belefér!

Köszönöm az értelmes válaszadókat!

Üdv.: Daros


2010. nov. 1. 11:39
1 2 3
 1/26 martonistifler ***** válasza:
86%
nagy levegő és megteszed. tudom hogy rohadt nagy bátorság kell hozzá de hidd el megéri. bármiről beszélhetsz. de előtte gyűjts mentő ötleteket, amik arra vannak ha nem jön téma. amugy véleményem szerint a csajnak jobban bejönne ha szünetbe hívnád el randizni...
2010. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat még természetesen várom a következő válaszadókat! amúgy azért akarok vele ügyeletbe beszélni mer suliba egyszer se beszéltem vele kettesbe és aztmondta barátnője hogy nagyon örülne neki. és ezért akarom am szerintetek ezek jó témák: Milyen volt a szüneted? Mit csináltál szünetbe? ... valami témát tudtok még mondani?
2010. nov. 1. 11:53
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne tervezd el előre ennyire a dolgokat, mert utána rossz lesz ha véletlenül mégsem minden úgy alakul ahogy a fejedben eltervezted.
2010. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kérlek azért válaszolj már a kérdéseimre! Köszi
2010. nov. 1. 12:08
 5/26 anonim ***** válasza:
Hát ténleg ne tervezd előre én is előre terveztem aztán pofára estem.De msn-en is nyugodtan meg mondhatod neki vagy csak célozgassál rá.De úgy hívd el szünetben nem jössz el velem 1 kicsit sétálni?
2010. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha msnen sokat beszélsz vele akkor a szünetbe hívd csak úgy el valahova sétálni. Mondd hogy unatkozol és jó lenne ha veled menne. Akkor nincs más zavaró tényező csak ti vagytok ketten.
2010. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 martonistifler ***** válasza:
nem kell előre el tervezni de mentő 5letek mindenféleképp legyenek!
2010. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd el neki! Tuti h örülni fog:D:D Szurkolok
2010. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze a bátorságod és egyszerűen mondd el neki. :D

Biztos hogy örülni fog. Szorítok neked :D

És majd ugye megírod hogy mi volt? :)

2010. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
persze hogy megírom!!! köszönöm az összes válaszadóknak!! pontot dobok!
2010. nov. 2. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!