Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolat volt, szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat volt, szakítottunk, mert már nem volt belém szerelmes, ha elmúlt a szerelme ilyen könnyen túllép egy 4 éves kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Igazából érthető, hogy elhagyott...sajnálom, mert én még szeretem...de nem tudok ez ellen mit tenni...viszont az nagyon bánt, hogy ennyi ideig együtt voltunk, és ő már szerelmes egy másik lányba, 2 hét telt el a szakítás óta, és most vele van....az fáj, hogy a kapcsolatunkon, ilyen könnyen túllépett...nem akarok vele barátkozni, mert nem hiszem, hogy képes lennék erre...de ő is teljesen elfelejtett..jó formán ezt a négy évet el is akarja felejteni teljesen..mintha nem is lettem volna...azt hittem azért, emberileg szeret még, és azért fáj neki is, hiába ő szakított...de azért mégis csak komoly kapcsolat volt...ezek után, nem tudom elhinni, hogy neki fájhatott, vagy megviselte...hisz napok teltek el...és már mással van...hozzáteszem amíg velem volt, már ismerte egy ideje a lányt...nem vagyok kárörvendő, de örülnék, ha nem működne a kapcsolatuk...:S
2010. dec. 9. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lehet:( Mit rontottál el, hogy elhagyott?
2010. dec. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint semmit,már az utóbbi időben érezte, hogy nem szeret...beszélgettünk, terveztük a jövőt együtt...persze akkor már nem szeretett, csak nekem elfelejtett szólni, hogy baj van, mert, ha szólt volna, akkor ugye lehetett volna változtatni, megbeszélni a dolgokat....de ő arra várt, hogy majd magától megoldódik minden....és erre várhatott, nem változott semmi, hiába kérdeztem, hogy komolyan tervezi a jövőt velem, azt mondta igen és, hogy szeret...akkor már nem szeretett...nem adott esélyt nekem...csak egyik napról a másikra, elment...
2010. dec. 9. 04:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

elhiszem hogy neked ez most rosszul esik... de őszinténszólva, megértem őt is. most olyan helyzetben vagyok mint ő. volt egy 5 éves kapcsolatom, aminek két hónapja lett vége. már rég vége kellett volna legyen. először azthittem majd most milyen nehezen esek túl rajta, hát rá kt hétre megismertem egy srácot akiért teljesen odáig vagyok.

ha valami lezárult azt minél hamarabb le kell zárni, senkinek sem jó ha rágódtok rajta. persze ez msot furcsa, és fáj neked, de el kell engedned...

2010. dec. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom:(köszi a választ...
2010. dec. 9. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!