Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg utál vagy csak hisztizik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Tényleg utál vagy csak hisztizik?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos a kapcsolat kb a lány 18 én 22 vagyok és tegnap előtt kérdezősködött hogy nekem mi a jó a szex téren (már csináltuk). Megmondtam neki hogy minden nagyon jo amit csinál(és ez igy is van), azt mondta hogy most már lassan kezdi látni a reakciókat ,nekem kell egy kis idő amig feloldódom ezt megis mondtam,de erre az volt a válasza hogy elsőre nem is volt jó nekem. Ezen meglepődtem és próbáltam viccesen válaszolni hogy mit vártál szirénázzak (nem paraszt stilusba csak viccesen)? Ez nem tetszett neki azt válaszolta hogy jó akkor nem is fog kérdezni semmit ha ennyire zavar az hogy kérdez.

És tényleg nem kérdez semmit tegnap este kérdezet egyet hogy nem kell visszamennem dolgozni ? Azt mondtam hogy most nem érdekel semmi csak ö meg ö a legfontosabb nekem semmi más , erre elsirta magát .Mikor megkérdeztem hogy nagyon utálsz? Azt válaszolta hogy nem utál , szeret , de én nem éreztem a hangján azt amikor előtte mondta.Egyébként most tanul a héten 4-5 órákat alszik első állás tesztjére készül amit pénteken ir meg .Este ugy bucsuztam tőle hogy hagyon tanulni meg pihenni, az volt a válasza hogy ha nem érdeklem akkor csak tegyem (kapott még egy sms-t).Én nem akartam megbántani és nagyon zavar a dolog hogy haragszik rám :'( . Mit tegyek ?

ui.: én egy vidám és kedves srác vagyok mindig és azt mondta rám hogy kezdek olyan lenni mint a többi haverja (ez nagyon sziven ütött)


2010. dec. 9. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy, mintha mi se történt volna. Amikor az ember stresszes, nem alszik, stb., akkor rémeket lát. Ha elsírta magát, akkor szerintem nagyon szeret téged, a fentiek csak a kimerültség tünetei.
2010. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem utal, mi nok neha picit erzekenyebbek vagyunk(mindig vannak kivetelek). nalam peldaul bizonyos periodusokban, van nehany ilyen jellegu hiszti,pedig idosebb vagyok mint a te baratnod. Szeretnek megvaltozni de nagyon nehez, neha minden ilyen aprosagon parazok.

A lenyeg,hogy szerintem nem utal es nem is neveznem hisztinek, egyszeruen olyan petiodusban van, amikor minden serto szamara. Szrintem felejsd el az egeszet es viselkedj ugy mntha semmi sem tortent volna:)

2010. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. dec. 9. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!