Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek mennyire igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mennyire igaz? Megcsalás pszichésen jó hatással van? (Írás lentebb)

Figyelt kérdés

Az imént olvastam 1 könyvet, elsősorban a megcsalásról, hogy az építőhatással van az egyénre, nem a párkapcsolatra.


Könyv indoklása tömören:

Add 1: Mivel ha több évig egyazon nővel/férfival él szexuális és miegymás életet, így 100%-osan kiismeri és egy idő után unalmas. Ha unalmas új lehetőségek után fog kutatni, akkor is ha nem szándékosan is teszi.


Add 2: A kapcsolatban 2 egymásoz szokott egyént (akár szerelemből, akár szeretni mint embert) külsőleg elhagyják magukat. Ha tetszeni vagy vonzónak akar tűnni egy párkapcsolatban, tudatosan a partnerének akar tetszeni, tudatalattijában neki + másnak (megcsalás lehetőség).


2010. dec. 9. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz!

Mert egy nőt nem lehet megunni, ha a párja szereti tiszta szívből, főként egy jó nőt! Azzal mindig ki lehet találni új és változatos dolgokat a szexben!!!

2010. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsővel nem biztos, hogy egyetértek. Úgy értem: szívesen megkérdezném a 40-50 feletti házaspárokat, hogy vajon milyen gyakran élnek nemi életet... Szerintem siralmas válaszokat kapnánk.
2010. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!