Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az megcsalás, ha másra gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás, ha másra gondolok szex közben?

Figyelt kérdés
pl. egy színészre vagy egy kollégára, netán az exemre.
2011. jan. 6. 00:45
 1/10 Moszuke ***** válasza:
21%

szerintem igen.

22/f

2011. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Gondolatban ott vagy, ahol akarsz.
2011. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

nemhinnem, csak nem szep dolog.

szerintem megcsalas a csok, oral es szex.

2011. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem megcsalás, de ha ilyen helyzet áll fenn, akkor szerintem ott már gondok vannak... Ha szerelmes vagy a párodba, akkor Ő kell, és csak rá koncentrálsz szeretkezés közben, mert az egészben az a legjobb, hogy Vele csinálhatod, Őt láthatod és érezheted... Akkor miért "kell" másra gondolni közben? :/
2011. jan. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen és az is megcsalás, ha mással vagy, de RÁ gondolsz.
2011. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem az, de nagyon rosszul esne, ha én megtudnám ezt a barátnőmről.

Ha ilyen van, ott már gondok vannak a kapcsolattal is.

2011. jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még várom a válaszokat, köszönöm az eddig érkezetteket. Majd később leírom miért kérdezem....
2011. jan. 6. 10:39
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Szar dolog ha már nem élvezed!!!!!

KEress mást!!!

2011. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, az viszont valamilyen párkapcsolati problémát jelent, ha ilyet teszel. Kivéve, ha férfi vagy, nem bírod sokáig, és ezen ijesztő személyek felelevenítésével akarod tovább bírni. Mert ez esetben a szeretet jele, te csak neki akarsz jót ;)
2011. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsónál a pont.... XD

Valami hasonló van. Csak én a pár női része vagyok. A pasim viszont az mondta, ha még egyszer előhozom az anyját az ejakulációja megfékezésére, akkor megöl. :) Mert miután megemlítem, neki olyan, mintha az adott személlyel kellene csinálnia és egyszerűen nem tudja befejezni...

És inkább Kiszel Tündére gondol, vagy a 140 kilós kolléganőjére, mintsem az anyjára. Amikor az exét említettem, lekonyult... Azzal érvel, hogy ez olyan, mint a megcsalás....

2011. jan. 8. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!