Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy alig ismerem a barátom haverjait és nem örül neki, ha pl az anyukájával beszélgetek?

Figyelt kérdés
1-2 haverját ismerek..amikor véletlenül összefutottunk...de soha nem megyünk együtt a haverjaival sehova..ő ismeri az én barátnőimet..és jól megvagyunk 1éve..miért lehet ez?
2011. jún. 26. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert előrelátó és elakarja kerülni a szakítás utáni komplikációkat. Velem is így volt, és bejött. Ha ismerné a haverjaimat és közös haverok lennének akkor macerás lett volna a szakítás..
2011. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
O.o de hát nem úgy néz ki mint aki szakítni akar..meg ő is jóba van az apukámmal meg testvéreimmel is.. nem értem miért van az,hogy én nem beszélhetek az anyukájával :( lehet igazad van :(
2011. jún. 26. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy már tervezi. Én se úgy gondoltam nagyon jól elvoltunk. Csak gondoltam rá mi lesz ha még se lesz belőle ásó kapa nagy harang, aminek főleg nagyon fiatal korban elég pici az esélye. Nem akartam komplikációkat erre az esetre közös baráti körrel meg ilyenekkel. A barátnőivel én is ismerkedtem mert azokkal megszakítani a kapcsolatot nem valami nagy kunszt egy szakítás során.


És lám igazam lett, így a szakítás sima és gördülékeny volt.

2011. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
(3 évig voltunk együtt)
2011. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Uh..ez most nagyon meglepett.de köszi.

Olyan nem volt a dologban h "szégyellted"??

2011. jún. 26. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt, vékony volt meg jó alakja volt nem volt mit szégyelleni rajta.
2011. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És amúgy az anyukája kedvel téged? Mondjuk eleve furcsa lehet egy pasinak, ha az anyukája mondjuk elkezd neked gyerekkori sztorikat mesélni vagy ilyesmi, nekem pl az apukája részéről kerülnek elő mindig kiskori fényképek a barátomról stb, tőle menekít is sokszor a párom :) a haverjai meg lehet, hogy jó csajnak tartanak, és ő ezt így reagálja le. Vagy tudja, hogy milyenek ha isznak stb, és nem akar neked rosszat.
2011. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jóba vagyok az anyukájával..sokat beszélünk telón is meg vásárolgatni is szoktunk együtt..kiskori képek ink.a nagyijától jönnek:D azt ő se szereti..

Háát .tudja h milyen vagyok és nem zavarna..de ha kérdezem tőle..ő is azt mondja.. h jajj jobb ha nem ismerem őket.

2011. jún. 26. 22:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor ezért :) fél, hogy bárki bármi rosszat mond rólad. Az anyukájával viszont lehet tényleg azért nem akarja, hogy együtt legyél, hogy ne kedveljétek meg túlságosan egymást... nem kell ahhoz a szakítással számolnia, de ha bármi kis vitátok lenne, milyen furcsa lenne, ha az anyukája melléd állna, mert legutóbb veled beszélgetett jót...
2011. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok, *fél, hogy bárki bármi rosszat mond róla neked, vagy ilyesmi.
2011. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!