Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek "megbocsájtható",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "megbocsájtható", ha ugyanazt az sms-t elküldi a barátom másik lánynak is? Ez volt az üzenet: "Álomarcú lány. Mindig gondolj rám. " vagy valami ilyesmi. (lent)

Figyelt kérdés

Szóval kb. 1-2 hónapja jártunk, most derült ki, hogy ezt az üzenetet egy nagyon kedves barátnőjének is elküldte. Nem tudom pontosan mi volt közöttük...azt mondja a srác, hogy semmi, csak jól vannak vagy ilyesmi.

Az volt a kifogás, hogy a csaj szereti ezt a számot stb. A barátom nem tudta, hogy tudom, hogy pont akkor küldte a másik lánynak az sms-t, mikor nekem és ez volt a magyarázat:

"jaj neki teljesen mást írtam....még a nyáron. Státuszom volt a szám és mondta mennyire bejön neki, milyen mély érzelmeket kelt benne blabla... ;) A 2nek semmi köze egymáshoz, megint hamar következtetsz... :) :**"

Kérlek szépen adjatok tanácsot, olyan rosszul esik...


2010. dec. 10. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerre kettő lányt fűzött, és veled jött össze a végén... Szerintem megbocsátható ha már nem csinál ilyet
2010. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég szánalmas. igaza van az első válaszolonak, rajtad kivül mással is kavart, de a végén veled jött össze na most vagy azért mert tényleg téged választott vagy mert a másiknak nem kellett. nem mind1. viszont tényleg ha azota nem csinált semmi rosszat meg lehet bocsáltani:)
2010. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De együtt jártunk az sms alatt, az a helyzet... És ezt a lányt (vagy nőt, mert már vagy 3O, csúnya :D) már régóta ismeri.
2010. dec. 10. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hozd a pasid tudtára hogy mi a helyzet. Nehogy elkanászodjon és azt higgye hogy te egy szótlan libuska vagy aki tűri hogy több vasat tartson a tűzben.


Nem jó a hiszti de egy ici-pici belefér. Persze csak kulturáltan!

2010. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szereti az LGT-t vagy a Zorallt. És ebben a kontextusban a "Pici" az félreérthető :D
2010. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, le vagyok fáradva és bocsi, de nem igazán értem mit is akartál mondani... :)
2010. dec. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!