Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 17éves srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 17éves srácnak van esélye egy 23éves csajnál?

Figyelt kérdés

Középbe járok karosszérialakatosnak készülök,ugye van gyakorlatom(heti 3nap) még busszal járok(ma adtam be a papírom jogsi igénylésre az okmányirodába).

Reggelente amikor várom a buszt,szoktam látni egy csajt nem nézett ki többnek mint 18,napokba volt az elsősegély oktatásom és vizsgám,és ott volt ő is...ott megtudtam róla ezt-azt így megtudtam keresni neten,ott derült ki hogy 23éves...

Így gondolom nem sok esélyem van nála:|


2010. dec. 10. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan biztos.Meg kell próbálni.Nem veszíthetsz semmit!Például az egyik barátnőm 26 éves és csak a fiatalabb pasikra bukik.
2010. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélgettek? amúgy valószínű, hogy nem lenne esélyed, de mindig vannak kivételek, szóval, próba csereszyne:)
2010. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

figy én 18 vagyok lassan és a tanárom 24...

kicsit belezúgtam... és ha nem lenne házas.. akkor már

járnék vele..

szóval próbáld meg

2010. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2010. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet esélyed nála simán!

De, ha kitér arra, hogy hány éves vagy akkor mondd azt, hogy ez csak annak a kérdése, hogy mennyire vagy érett, ha nem avgy gyerekes és férfias vagy simán összejöhet.

2010. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak pedofil nők,nyugodtan próbálkozz.
2010. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva ha nem úgy nézel ki, mint a Skins szereplői, hanem valamivel férfiasabban, lehet esélyed.
2010. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hogyha neten felveszem a kapcsolatot vele...és megbeszélünk egy találkát az jó nem?-kezdésnek
2010. dec. 10. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne neten, inkább élőben! Ez fontos, így férfiasnak fog gondolni, mert bátor vagy.
2010. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. De neten elég lehetetlen. Élőben jöhet át a kisugárzásod neki és akkor nem törődik a korral.


Te se törődj vele és ha látja, hogy neked természetes, akkor neki is az lesz.

2010. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!