Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lassan fél éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan fél éve együtt vagyunk barátommal, rengeteget veszekedünk, szinte minden nap valami hülyeségen, pedig nagyon imádjuk egymást Valami ötlet hogy ne veszekedjünk ennyit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, nem kell eröltetni. A napi szintű veszekedés sehogy sem fér bele egy kapcsolatba. Nyelni? Egész életen át nem lehet tűrni. Előbb-utóbb kirobban a vulkán, akkor pedig nagyon csúnya veszekedések lesznek. Szerintem egyszerűen nem illetek össze. Keress olyan pasit, akivel hasonló az értékrendetek, az érdeklődési körötök, és nem kell megalázkodni.
2010. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Igen!Lenyelni a problémát.De ez nem azt jelenti,hogy folyamatosan halmozod magadban a problmémát és egyszer csak kirobbansz,hanem azt hogy egyszerűen türelmesebb vagy és nem csinálsz mindenből problémát.Lenyeled magadban és nem gerjeszted a vitát.Ez eleinte nehéz,majd időközben rájössz,hogy milyen jelentéktelen kis dolgok voltak azok.Aztán már a végén fel sem veszed azokat a dolgokat amik régebben bosszantottak.


Azért mert egy kapcsolatban vannak viták,még nem kell egyből szakítani.1,5 éve vagyok együtt a barátommal,életem szerelme,1hónap volt olyan,mikor folyamatosan veszekedtünk mindenen.Azért mert egy kapcsolat mélypontra kerül még nem kell egyből véget vetni mindennek.Küzdeni kell érte és ha neked megéri azt az áldozatot,hogy visszaveszel egy kicsit,türelmesebb leszel,ami eleinte nagyon nehéz,akkor tényleg igazán szeretheted a párodat.Ha meg nem éri meg neked,könnyebb feladni,akkor meg is érdemled,hogy a kapcsolataid sorra tönkremenjenek.

Még a legtökéletesebb kapcsolatokban is vannak hullámvölgyek,amikből ki kell kászálódni és ezek nehézségekkel járnak.


Tehát ha bármi gond van,akkor nem szakítani kell,hanem megoldani közösen.

2010. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Persze hullámvölgyeknél teljesen rendben van ez a hozzáállás. De nekem úgy jött le, hogy már az elejétől fogva állandóan veszekednek. Lehet hogy én értelmeztem félre, és ha így van, akkor érdemes dolgozni a kapcsolatért.

Nálunk is vannak ilyen időszakok, olyankor én is türelmesebb vagyok a párommal, és ez fordítva is igaz. Vannak nekem rossz napjaim (pirosbetűs ünnepek), amikor egy hisztérika vagyok, a barátom mégsem kezd el veszekedni, sőt ha én kötök belé, egyszerűen nem veszi fel. Ez így szerintem teljesen okés, és természetes.

De vannak párok akik egyszerűen nem illenek össze, és kibírhatatlan kompromisszumokat kell kötni, azért hogy a kapcsolat fennmaradjon. Ilyen esetben szerintem jobb a szakítás.

2010. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen.Az előttem szólónak annyiban igaza van,hogy ha ez már a legelejétől kezdve így van,akkor ott tényleg át kell gondolni van e értelme a kapcsolatnak.Amennyiben viszont ez csak az utóbbi időben jellemző,akkor küzdeni kell érte,ha tényleg szereted.:)


IGazából most a kérdést visszaolvasva tényleg olyan,mintha ez már a legelejétől lenne..eszembe sem jutott,mivel nálunk is volt egy időszak mikor mindig veszekedtünk.:)

2010. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
az elején nemveszekedtünk..kb 2-3hónapig
2010. dec. 12. 17:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg türelmesebb lenni vele.Értékeld át a dolgokat,mi az ami jelentős,fontos és mi az ami nem.Ezekután pedig próbáld magad ehhez tartani és hidd el sokkal jobb lesz utána.:)
2010. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor is te kérsz bocsánatot ha neked van igazad???Megalázkodni??? így nem is fog megbecsülni soha.....
2014. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!