Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácsok jöhetnek (: [bővebben lent]

Figyelt kérdés
van egy csaj és eléggé bejövős. szerintem ő is így áll hozzám, csak nem értem.. egyszer megyünk, sétálunk, szájrapuszit ad, átkarol (ez mind úgy hogy nem láttak ismerősök), másnap meg mintha megse történt volna az egész, csak köszönünk és elmegyünk egymás mellett. viszont nem akarom hogy más kapja meg, mert még szeretni is tudnám (: mit csináljak? ~ 17/F
2011. szept. 26. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszínű tényleg kölcsönös, de nem tud mit kezdeni ezzel a köztes helyzettel. Hívd el valahova.
2011. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
meg kérdezd meg tőle ugyanezt. nem fog ártani. és egyértelmű választ kapsz, nem csak találgatást az ismeretlenbe.
2011. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha szájrapuszit is ad neked.. smárold le.. és rakjátok ki fbkra h kapcsiban vagytok
2011. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek! LÉPJ VALAMIT!
2011. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kommunikáció!!!!
2011. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én tegnap beszéltem vele 3. szünetbe erről és ugye mondtam hogy járnék vele meg minden, erre aztmonta majd megmondja a véleményét kövi szünetbe. ahaaaaaa. nem adott választ, sőt semmi haladást nem értem el sztem. elég bonyolult :D
2011. szept. 29. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!