Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöhetnek vagy nem?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem változtat semmin de barátnőm 3 hónap járás után elhagyot,nem mondta meg a konkrétat,hanem érzéki lányból mogorva lett,majd később tudtam meg nem is igazán szeretett mert haza ment gondolkodni és rájött hogy a volt barátját szereti akit annó ott akart hagyni minden áron,de nekem nem mondta csak hogy nem szeret,haza is vittem a cuccait néha kiakadtam és megmondogatam neki,és ő anyit mondott nincs miről beszélni vannak szép emlékek és csá.Na most meg tudtam hogy beszélgetni találkoznak az exével akkor gondoltam össze is jönnek lehet.de neten kiírta valaki hülyeséget beszél,lehet már tényleg csak beszégetnek?
2011. okt. 27. 19:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ilyen viselkedés csak arra utalhat, hogy összejött vele! Elege van belőled már más kell neki. Így igaz.
2011. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
ja. De szard le
2011. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
hát 3 hónap alatt elege van,akkor a köcsög exéből 5 év alatt
2011. okt. 27. 19:15
 4/33 A kérdező kommentje:
de ő azt állítja hogy kölömben meg nincsenek együtt,de idővel lehet vissza szerzi a srác,mert ha feledni akarok nem járok az exel beszélgetni
2011. okt. 27. 19:17
 5/33 szamóca.. ***** válasza:

1: ti már nem vagytok együtt, neked nincs beleszólásod a dologba. igazából közöd se sok...

2: miért ítéli el ennyire mindneki az exekkel lévő barátságot? nyilván azért volt vele annyi ideig, mert szerette az embert. a kapcsolat nem működött, az ember attól ugyanaz marad. nem feltétlen kell rosszra gondolni, egyszerűen az élete része, és az is marad, de csak mint barát... nem tudom miért olyan elképzelhetetlen, de létezik. aztán hogy nála így van-e azt nem tudom

2011. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
azért mondom mert mi úgy jöttünk össze hogy az exével még együtt volt,és már szakítani akart,és mikor elköltözött az exétől másnap már nállam volt,szóval friss szakítás
2011. okt. 27. 19:23
 7/33 anonim ***** válasza:
Kicsit gondold át szamóca amit írtál. Nem helyén való amit írtál.
2011. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 szamóca.. ***** válasza:
cáfolj meg.
2011. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
mondj okot
2011. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 szamóca.. ***** válasza:
mire kell ok?
2011. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!