Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Döntésképtelen vagyok.

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm. Most úgy adódott hogy van egy lány, aki szívesen összejönne velem, de valahogy nem annyira jön be. Úgy érzem csak ellennénk egymás mellett. volt már olyan lány, aki iránt több vonzalmat éreztem ez a lényeg.

de sajnos úgy érzem hogy ez az első és utolsó alkalmam arra hogy barátnőm legyen... és szeretném már végre ha lenne mellettem valaki.

tehát most két gondolat harcol bennem

1, maradjak egyedül, mert úgy érzem nem illünk össze. és ezzel az utolsó lehetőségemet is ellőttem hogy valaha legyen barátnőm

2, jöjjek össze a lánnyal, de ekkor értelemszerűen nem is keresnék barátnő után, és azt sem tudom milyen lenne a kapcsolatunk. lehet hogy pár hét vagy pár hónap, utána megint ott tartok ahol most, de legalább az a pár hét/hónap jól telt, mert tapasztalom milyen érzés az amikor fontos vagyok valakinek.


és miből gondolom hogy rajta kívül nem lesz soha barátnőm? mert teljesen átlagosan nézek ki, és nem vagyok nagy csajozógép. ha eddig 24 év alatt nem jött össze semmi a flörtölgetéseken kívül nem hinném hogy ezután bármi is változna.

Nem tudom rendbe rakni a gondolataimat, mert úgy érzem hogy ugyanannyira nem szeretnék magányos lenni, mint ahogy nem szeretnék összejönni egy lánnyal aki nem hozzám való.


Köszönöm, hogy végigolvastad!


24F


2010. dec. 11. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolj arra is, hogy az a leányzó beléd is szerethet. És mivel TE tudod, hogy nem tartana sokáig, így csak szenvedne szegény.

Szerintem jobb lenne, ha megmondanád neki, hogy Te hogyan érzel ezzel kapcsolatban.

2010. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem miattam nem lenne hosszú életű hanem azért mert mások vagyunk.

Aztán az is lehet hogy idővel megszokjuk egymást (megszokom őt). Igaz nem a legeslegjobb kapcsolat, de több mint a semmi és ezért becsülendő is!


Viszont tartok tőle, hogy soha többé ilyen lehetőségem nem fog adódni egyetlen lánynál sem.

2010. dec. 11. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked nem barátnő kell, hanem egy olyan valaki, aki mellett nem érzed egyedül magad. Pótlék kell és nem arra vágysz, hogy szerethess. Pedig a szerelemnek ez a lényege. Adok-kapok játék és nem arról szól, hogy csillapítsa a hiányérzeted. Ha csak ezért szeretnél társat, mert nincs, akkor mondj le róla. Nem lesz normális egyik lánnyal se a kapcsolatod, ha mindig az lesz a cél, hogy ne legyél egymagad...

Nem akarlak bántani, el tudom képzelni milyen rossz, hogy 24 évesen nem volt senkid. Én is tudom milyen a magány, de a párkapcsolatnak szerelmen kell alapulnia és nem egy ostoba "elváráson", hogy az embernek legyen kapcsolata.

Addig nem is lesz barátnőd, míg az van a fejedben, hogy igenis KELL! Mert a lényeg az, hogy szeress. Ha most nem szeretsz, majd fogsz. Ne az idő legyen a fokmérő.

Próbálj ezen a felfogáson túllépni és inkább az legyen a cél, hogy találj egy olyan embert, akit te tehetsz boldoggá.

2010. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy is milyen hülye felfogás ez, hogy 24 évesen ez lenne az utolsó alkalmad... Bocs, de ez nagy butaság.

És mi van azokkal, akik 30-40 évesen lesznek egyedülállók? Ők feladják? Ugyan már. Nézz fel társkeresőre és meglátod, hogy jóval idősebbek reménykednek abban, hogy társat találnak. Te még fiatal vagy ehhez. Majd ötven évesen bánkódj rajta!

2010. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 85%-os!

1, nekem még nem volt barátnőm. tehát nem egyedülálló lettem, hanem születésem óta az vagyok.

2, keressek egy olyan embert akit én tehetek boldoggá, nem egy olyat akivel kölcsönösen boldoggá tehetjük egymást?

Ha én akarok boldoggá tenni valakit, akkor munkát vállalok egy jótékonysági szervezetnél.


Most komolyan, ha eddig nem jött össze párkapcsolat vagy flörtölés, ezután miért jönne össze???

hogy találtam egy ilyen lányt aki járna velem ez olyan ritka mint a lottó ötös.

2010. dec. 11. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
"Ha én akarok boldoggá tenni valakit, akkor munkát vállalok egy jótékonysági szervezetnél" - talán ezért nem volt még soha barátnőd... Gondolkozz el ezen.
2010. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy összejöhet, mint ahogy ezzel se számoltál...
2010. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat úgy indul ám, hogy nem tudni, mi lesz belőle. Az csak egy dolog, ha kölcsönösen vonzódtok egymáshoz testileg, és lelkileg is. Az, hogy ténylegesen milyen lenne a kapcsolat, menet közben derül ki. Kell ahhoz néhány hónap, hogy jobban megismerjétek egymást, és eldőljön, egyáltalán működőképes-e a dolog.


Tudod: a puding próbája mindig az evés.


Én annyira nem is értem a "dilemmádat". Ha csak egy kicsit is tetszik Neked a lány, külsőleg, vagy belsőleg vonz benne kicsit is valami, szerintem próbáld meg vele.


Mi az, amit veszíthetsz? Szerintem semmit. Ha egy-két hónap alatt kiderül, hogy nem illetek össze, és nem jó együtt, akkor elválnak az útjaitok, és kész. De legalább gazdagodsz tapasztalatokkal. És nem is elsősorban szexuális tapasztalatokra gondolok. Minél több embert ismersz meg, annál inkább tudod, kit is keresel, milyen ember mellett érzed jól magad.


Ha kicsit is vonzódsz a lányhoz, akkor járjál vele, mert veszteni valód nincsen. Azt előre soha nem tudhatod, hogyan alakul egy kapcsolat, amíg nem vagy benne. Meg lehet szeretni valakit menet közben is, és olyan is van, hogy már eleve vonzódsz valakihez, mégsem működik a dolog vele.


Ne legyél légyszi negatív. Honnan tudod, mi fog történni veled az elkövetkező 10 évben?


Én is teljesen átlagos vagyok, és nem vagyok egy nagy társasági ember, nincs is nagyon kivel eljárnom. Mégis volt pár rövidebb kapcsolatom, még ha amolyan igazi nem is. De remélem, hogy egyszer lesz az is. Például egy olyan jellemzőkkel bíró, átlagos és tapasztalatlan sráccal, mint te.


L/23

2010. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!