Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zippo öngyújtót, vagy karkötőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zippo öngyújtót, vagy karkötőt vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Mindkettő nagyon tetszene neki. :D

De a zippo drága, meg utána úgyis csomót kellene rá költeni, h feltöltse, stb. Karkötőket meg tökre szereti, és azt megúszom olcsóbban is és annak is örülne.:D Csak a zippokért is nagyon odavan. .. :/


2010. dec. 11. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A karkötő biztonságosabb. Nem tud vele felgyújtani.
2010. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem is bántana engem ... :DD
2010. dec. 11. 16:07
 3/13 anonim ***** válasza:
hát nehéz mondjuk én tundnék ajánlani gravirozott öngyujtot sztem az tök jo ajándék és ahogy tudom nem is dobálják olyan váooo áron
2010. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam már erre is, de maradok ez a kettő mellett, és ezekből kéne választani. :D
2010. dec. 11. 16:17
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor a karkötöre szavazok én is..:D amugy is a zippos öngyijto büdös..:D könnyebb elhagyni több vele a macera..
2010. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én anno öngyújtót vettem, nem bántam meg. Egyébként a töltés sem drága, kb 600Ft az a lötty, a páromnak kitart 3 hónapig is.

Persze ez függ tőled is, én akkor már dolgoztam szóval volt miből megvenni az öngyújtót.

De ha a karkötőnek is örül akkor vegyél azt.

Meg az sem mindegy mennyi ideje vagytok együtt , én a 3.évfordulónk utáni karácsonyra adtam neki.

2010. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2010. dec. 11. 16:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Uhh, kb 500 egy benzin és elég sokáig tart.

Öngyújtót vegyél, ne hallagass a nemdohányzókra.

Hogy fog a srác visszagondolni a dologra x év múva? Tőled kapta az EGYIK karkötőjét? Vagy tőled kapta AZ öngyújtóját?

2010. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én a gyújtóra szavazok. Fél évre elég a benzin ami 500Ft a tűzkő pedig ami eredeti zippo kb 150Ft/5v6db. A hangja kinyitáskor megfizethetetlen. :D
2010. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy gyújtót ami értelmesen néz ki és nem fos másolat, min 5000 fölött találok, annyim meg nincs már ... :S
2010. dec. 11. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!