Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyik jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik jön be nektek jobban: szőke hajú, kék szemű srác, vagy fekete hajú, barna szemű?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 18:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert csomó csaj ismerősöm oda van a tuti gimis srácért és ő szőke. Na a másik meg ez [link]


amúgy 18 vagyok, bp :D

2010. dec. 11. 18:21
 12/26 anonim ***** válasza:
Fekete haj, barna szem lenne, ha én rakhatnám össze a pasimat. De amúgy akárhogy is néz ki, az amelyik normálisabb. És csak úgy kíváncsiságból, a szőke haj, kék szem ki?
2010. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Fekete haj,barna szem:X:X

IMADOM:D

sztem a szoke pasik olyan kis b.....ik:Dbocsika:D

2010. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

''Azért kérdezem, mert csomó csaj ismerősöm oda van a tuti gimis srácért és ő szőke.''

SENKIERT SINCSENEK CSAK AZERT ODA MERT SZOKE. amugy ez egyaltalan nem szamit voltam mar odaig szoke kek szemu pasiert es fekete haju barna szemuert is:D

..de megkell hagyni a zold szem az nagyon vonzo..)

2010. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

szőke kékszem ;)

amugy én zöld szemű vagyok es lany :)

2010. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Fekete haj, barna szem :)

A barátomnak is ilyen van. De ha szőke lenne kék szemekkel akkor is imádnám. L

2010. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az emelyik jobban néz ki. Vannak baromi ronda szőke hajú kék szemű, illetve barna hajú barna szemű pasik is. Szerintem senki nem dönti el magában, hogy akkor most barna szeműnek és hajúnak kell lennie. Nekem szinte minden pasim kékszemű volt, állítólag a kékszeműek vonzzák a kékszeműeket (én is szőke kék szemű vagyok).
2010. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
barna haj + kék szem ;)
2010. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

fekete haj semmiképp :'D

barnahaj barnaszem *_*

2010. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem igazán számít. De a legjobban a barna haj, barna szem. A fekete és a szőke haj nem annyira. A kék, vagy a zöld szem is szép.
2010. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!