Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyik jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik jön be nektek jobban: szőke hajú, kék szemű srác, vagy fekete hajú, barna szemű?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 18:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik, csak a bőre legyen fehér!
2010. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
az előzővel egyetértek. amúgy lehet hogy nekem van kitekert ízlésem, nekem három dolog nem jön be. egymástól függetlenül sem. répavörös haj, fekete szem, és a kopasz. de ha választhatok, akkor sorrendben: barna/fekete/szőke haj, zöld/kék/barna szem :P
2010. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Azért mert a fekete haj barna szem cigány tehát undorító
2011. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
kék szem , szőke haaaaaaaj:$$
2012. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

SZŐKE, ÉS KÉK SZEM. De a szőkéből is valami szép arany, vagy világosszőke, nem ilyen semmilyen fakó szerű.

(na ezt jól megmondtam)

Ha szép az arca egy barna hajú is tetszhet, de egy szőke mellett labdába sem rúghat nálam.

A fekete hajúakat pedig meg sem nézem.. Ez van, ilyen vagyok :)

2013. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
nekem a barna hajú srácok jönnek be és mindegy hogy milyen a szemszínűk
2013. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!