Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16éves srác és egy 19éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves srác és egy 19éves lány között lehet hosszútávon valami? Rengeteg dolgot leirtam!

Figyelt kérdés

szóval arról van szó, hogy a barátnőm lassan már 19is elmúlik én meg éppen a 16.életévembe lépek. Nemtudom szerelmesek vagyunk egymásba ezt többek között az is alátámasztja hogy rengeteget vagyunk együt.. félig(hétvégéken) az albérletében lakom és a szüleivel is remek kapcsolatot ápolok.

TAlán annak köszönhető hogy jóval idősebbenk nézek ki?

Mellesleg felmerül az olvasóban a sex?ugye? Nemkell tagadni xD Igen lefeküdtünk:)

14éves korom óta nem vagyok szűz:) sohanembánommeg.

Mellesleg lassan 2hónapja vagyok ebben a heylzetben

Rengeteget segitünk egymásnak pl:miatta szoktam le a dohányzásról amire az elviselhetelne stressz miat szoktam rá.Most azt gondoljék ugynmár16évesenstressz?

Pedig de iskola(eliteb gimnázium) dologzom mint koncertszervező és ujságirók:)

köszönöm a válaszokat.


2009. jan. 20. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... ha jól érzed magad vele, és ő is veled, sőt még szeretitek is egymást, akkor mire kéne válaszolni?
2009. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem sok a 3év?
2009. jan. 20. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól megértitek egymást akkor egyáltalán nem sok.

Na de most ha azt mondjuk hogy sok, akkor szakítasz vele csak ezért :) ? Hülyeség lenne :).

Érezzétek jól magatokat és kész :), nem kell azzal foglalkozni hogy mi lesz évek múlva :)

2009. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ha én azt mondom hogy sok? akkor keresel egy 16 éves lányt, akit nem fogsz majd szeretni? Ezt a lányt szereted, ki a fenét érdekel hogy hány éves... nem is értem a kérdést
2009. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hosszú távra nem terveznék, nem ismerlek, de általában előjön mindkét nemnél a 18-19-es kornál, hogy a fél világgal össze akarnak feküdni, új partnert kipróbálni, tapasztalatot gyűjteni, úgymond kiélni magát.

Persze a kivétel erősíti a szabályt ugye.

2009. jan. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A csaj elég eszetlen lehet, hogy egy ilyen pisisel dug. Azért gratulálok, hogy 16 évesen koncerteket szervezel, nem mindenki képes rá, igaz, én 13 voltam mikor feltörtem a Pentagon adatbázisát.
2010. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!