Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveset találkozunk. Szóljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset találkozunk. Szóljak neki?

Figyelt kérdés
Elég keveset találkozunk. Lehet hogy nem hiányzom neki eléggé... Mindegy engem egy kicsit zavar. Igazából főleg azért zavar mert azokkal a barátaival is kimegy akikkel amúgy a suliba egész nap látják egymást. Velem pedig kábé hetente 2x találkozik. De volt olyan is hogy egyszer. Tényleg kezd zavarni úgyhogy említsem meg neki? Vagy ezzel csak rosszabb lenne, mert rossz érzése lenne azért amiért nekem rossz érzésem van. Ez egy kicsit bonyolult :) de remélem azért érthető. Tudni illik hogy egy17éves fiúról van szó. :)
2010. dec. 13. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne, isten ments attól, hogy nyíltan beszélj a problémáidról egy párkapcsolatban.


Az iróniát pedig az "i" betűnél találod a szótárban.;)

2010. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem ez a gondom a barátnőmmel, csak egy kicsit idősebbek vagyunk. (20), de egyszerűen nem ért meg, hiába mondom neki. szeretnék többet együtt lenni vele..
2010. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már egyszer szakítottunk emiatt, de az még pár éve volt (igen akkor nem nagyon voltunk érettek:)) csak akkor én nem akartam találkozni. Most viszont nem is az a baj hogy enm találkozunk, bárt ényleg jó lenne ha többet látnám, csak hogy szinte minden mást előtérbe helyez. Ami kicsikét zavar. 2ésfél hónapja vagyunk együtt, de én nem csak ilyen rövidre terveztem szóval jó lenne javítani rajta. :/ Köszi a válaszokat :P
2010. dec. 13. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!