Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomat naon szeretem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomat naon szeretem es jon a karacsony de nem tom h mit vegyek neki? leccy segitdetek mit lehet venni egy 16 eves pasinak? Naon varom a valaszokat :D:D:D

Figyelt kérdés
???
2010. dec. 13. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben a w-vel írás kivételével minden tinip*icsa sztereotípia benne van.
2010. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyelvtankönyvet magadnak!Tudod milyen boldog lesz,mikor egy normális sms-t küldesz majd neki?!...
2010. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy te mit vegyél neki,de te kérj tőle egy helyesírási szótárt...
2010. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látom már mások előtték, amit akartam írni. Tré vagy:D
2010. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy beszélsz, ahogyan írsz, akkor tegyél némasági fogadalmat. Annak biztos örülne.
2010. dec. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már bocs de tudok helyesen irni es beszelni is csak siettem es azert irtam igy es amugy en nem helyesirasi oktatasokat kertem hanem hogy tippet adjatok mit vegyek es nem kioktatast bazzzz azert kerdes hogy valaszt adjatok nem h kioktasatok es aki szerint pcsa vok v tré annak csak annyi hogy mindenki magabol indul ki !!!ugyhogy legyszi rendes valaszokat adjatok elore is koszonom :D
2010. dec. 15. 14:14
 7/11 anonim ***** válasza:

A magyar helyesírás szabályai

[link]

2010. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pipere cuccok,vagy esetleg valami használati tárgy, ha cigizik ( ...) akkor zippo öngyújtót vagy valami edzőfelszerelés, ing, vagy valami szexis cucc, amit együtt tudtok használni stb. légy kreatív
2010. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
UI pipere cuccok alatt dezodor, tusfürdő, aftershave (STB) -et értek
2010. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már réóta együtt vagytok vehetsz neki órát. Ha nem, akkor parfüm, illatszerek, párna saját fotótokkal vagy póló, vehetsz még neki pólót, ha szeret olvasni könyvet. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem van közte használható:)
2010. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!