Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány emberbe lehet egy nõ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberbe lehet egy nõ egyszerre szerelmes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fura kérdés, de ismerek egy 19éves lányt, akinek már 2 éve van egy barátja, akit nagyon szeret, de emellett még 2 pasi iránt táplál mélyebb érzéseket.

Szerintetek tényleg szerelmes mind3ukba?

Megjegyzem, mielõtt elkezdenétek támadni: nem csalta meg a barátját soha, még azelõtt ismerkedett meg a másik 2-vel, hogy elkezdtek volna járni. Csak a barátjával feküdt le... de azt állítja, hogy 3emberbe szerelmes.

Van ilyen?


2010. dec. 13. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
1
2010. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akár lehet, de akkor a barátja nem ad neki minden, úgy ahogy szeretné.

Ha meg nincs barátod még jobban van ilyen, meret nem trudod meilyiket válaszd, és mindig változik, hogy épen ki a befutó.

2010. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mai nők akár képesek 100ba is...(tiszt.a kiv.)
2010. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egybe
2010. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:P

szerintem elég rossz lehet... amúgy õ azt mondja, hogy mindháromra gondol, mindhárommal fantáziál, de a másik kettõvel ez csak fantázia szintjén marad, a barátjával pedig mindet beteljesíti. Mondjuk én ezt nem értem, de az biztos, hogy az ideje nagy részét (amikor nem velem) velük tölti... legtöbbször mind3al, mert õk amúgy nagyon jó haverok a 3pasi meg a bnõm. És így 4en nagyon jól megvannak, s a lány is boldog.

2010. dec. 13. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármit mond, egyszerre csak egy emberbe lehet szerelmesnek lenni. Ha azt mondja, h 3-ba szerelmes, akkor igazából 1-be se.
2010. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kettőbe vagyok.
2010. dec. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerelmes? egybe. Maximum vonzódik a többihez (erősen). Vagy egyikbe sem szerelmes ha nem tud dönteni.


Hidd el ha szerelmes vagy, csak az az egy ember létezik számodra, csak rajta jár az eszed.

Aki azt mondja hogy kettőbe vagy többe, az nem szerelmes.

2010. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!