Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lányba vagyok egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lányba vagyok egyszerre szerelmes? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

az van, hogy van egy barátnőm az itthoni városban, és most nagyonúgynézki hogy lesz egy ahhoz a városhoz közel, ahova főiskolára járok.

A második csajjal véletlen jöttem össze, de egyszerűen vele is annyira jól megvagyok, nincsen szívem, és nem is akarom elhajtani. Az itthonival is minden rendben van, teljesen jó az a kapcsolat is semmi sem hiányzik ebből sem.

Nemértem magam, mindkét csajba szerelmes vagyok, igaz mások a mértékek, de mégis, és ők is szeretnek engem.

HA összejön a dolog az nagyon szuper lenne :D

De most ez nem olyan mint egy egyéjszakás kaland, hanem egészen más...

Tegyük hozzá azt a tényt, hogy nekem 18 évesen lett először barátnőm, és nem voltak "tini" szerelmeim, egyből komoly kapcsolat lett.

Egyéjszakás kalandom is egy volt csak, tehát én sosem voltam úgy csajjal, ami ma olyan nagy divat, hogy ismerkednek egy hétig, megd*gja, oszt jóvan, megy a másik csajhoz...

Származtatható ebből az, hogy szeretethiányom van, illetve, hogy annyira félek és nem akarok megbántani egy nőt, hogy inkább belemegyek 2 kapcsolatba is egymással időben párhuzamosan?

(hu de tudományos lett :D)

20/F


2011. ápr. 10. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Létezik, mértne látezhetne, csak éppen ha összejössz titokban a másik csajjal is, akkor egy nagy tetű vagy.
2011. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha egyik csajnak sem akarok fájdalamt okozni? azt hogyan oldjam meg? :S
2011. ápr. 10. 20:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerinted az nem fájdalom, mikor kiderül, hogy ketten vannak? Nehogy két szék közül a földre, barátom... Egyet értek az előttem szólóval.
2011. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

mindennek van esélye, murphy dolgozik, hogy b*szná meg :S

igen, az gáz, de most úgyérzem ez nem történhet meg...

2011. ápr. 10. 20:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Működni nem nagyon fog, mert az egyik fellángolásod elmúlik, akkor pedig mindenféleképpen fájdalmat fogsz okozni valakinek.
2011. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem el, hogy mindkettőbe szerelmes vagy, a szerelembe beletartozik a szeretet, és te, hogy vagy képes egy általad szeretett embernek hazudni?(az igazság elhallgatása is hazugság) Szerintem egy féreg vagy, ha azt állítod, hogy szerelmes vagy beléjük, de ha csak "kurv.zol" akkor jól csinálod, de így is elítélendő amit csinálsz, mert a végén mindenkinek fájni fog, és az a baj, hogy nem csak te fogod érezni 3 ember fájdalmát.
2011. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez az hogy az itteni csajom tudja hogy ilyen vagyok, és mégis szeret....tisztában van vele, hogy imádok flörtölni, meg iylenek....

én is adok neki szabad teret, nálunk egy csók nem megcsalás még.

2011. ápr. 10. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki kettőt szeret, az egyet sem
2011. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak országok, ahol a gazdag férfiaknak több feleségük van. Például az én feleségemre is alkudtak egyszer egy tevéért. Végül, nem adtam el.
2011. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
- a csók nálunk sem megcsalás, hanem előjáték, főleg, ha francia...
2011. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!