Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Mit csináljak? Nagyon szeretem, de még 'gyerek' .

Figyelt kérdés

3hónapja van egy barátom. Ő 17/f, én 18/l. Minden hétvégén eljár bulizni, persze nélkülem. Ezzel eddig semmi bajom nemvolt mert kb óránként felhivott hogy minden rendben van vele. Aztán a legutóbbi buliba volt egy táncos lány. Bevallotta hogy a csaj leültette a székre és táncolt neki bikiniben. Azt hittem még ez belefér, aztán ma megláttam a képen amin a csaj az ülében ül, ő fogdossa a mellét, összevannak simulva és hát nagyon jó állapotban van ennek hatására.

Nem tudom mit csináljak vele, nagyon szeretem, és elvileg ő is engem..én úgy érzem. A legjobb barátnőmnek azt mondta hogy én vagyok az élete. De akkor miért csinálja ezt? A haverjai is ott voltak a buliban akik már nem olyan fiatalok mint Ő ( 23, 27, 30 évesek kb.) és ők is raktál fel a képet arra a honlapra. Legalább ők szólhattak volna neki hogy ezt nem kellene.

Én reagálom túl, vagy jogosan esik rosszul ez az egész?


Előre is köszönöm,

egy tanácstalan lány.


2010. dec. 13. 19:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szakíts vele!
2010. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
túlreagálod.. mindenkinek jár egy kis szórakozás
2010. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%
ugyan már, nincs ebben semmi furcsa, hát mit csináljon, ha egyszer beleül a csaj az ölébe? üljön ott mint egy fadarab? nyilván állt neki mint állat és be volt gerjedve, az a min imum h kicsit megcsöcsörészte, ne viccelj, igazából csodálom h ennyiben maradt dolog, azért egy 18 éves srácban eléggé tombolnak a dolgok, nem kéne emiatt megsértődnöd
2010. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg kijár a szórakozás, de ha rendszeresen ilyen táncoslányokkal kavar bulikon, akkor ezt meg kell vele beszélned. Szerintem egy-két alkalom belefér, meg a bulizás is, de ha rendszeressé válik, az már gond lesz.
2010. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De minden hétvégén??

És nem is az zavar legjobban, hanem az hogy aztmondta a csaj bikiniben volt, és hogy nem lehetett hozzányúlni mert a csajra vigyáztak. Pedig tudta hogy megfogom nézni, mert mondta hogy majd ne akadjak ki a képen, meg rosszabbat se csináljak. Erre kérdeztem hogy miért mit csináltál a csajjal? És mondta hogy semmit mert nem lehetett hozzányúlni. Miért hazudik ha tudta hogy megnézem?

2010. dec. 13. 19:22
 6/25 anonim ***** válasza:

Szia..

Huh... Hát te is jól beleválasztottál. Figyelj. Lehetséges, hogy ezt vele kellene megbeszélned lehetőleg, hogy mi is történt azon az estén, hogy miért csinálta a srác, hogy csak elragadta a hév, vagy éppenséggel csak kicsit ivott... Az meg, hogy a barátnődnek mit mond... Én az ilyeneknek sosem hinnék, amíg nem nekem mondja. Hiszen a barátnőd nem lát át rajta, nem ő jár vele, nem ő ismeri annyira ki, mint te, a barátnője. Szóval.. Szerintem beszélgess vele egy kicsit, hogy most akkor mi is történt...

2010. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%
túlreagálod
2010. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
ez az első táncoslányos eset. és a csaj hivta oda őt magához, nem a csaj ült bele az ölébe csak úgy.
2010. dec. 13. 19:23
 9/25 A kérdező kommentje:

19.23


hidd el én próbálom vele megbeszélni, de annyira komolytalan, hogy rögtön megsértődik hogy én hogy merek ilyet megkérdezni tőle. Azért örülök hogy a barátnőmnek ilyet mond mert nem másoknak nem beszél az érzéseiről. Nekem pedig nap mint nap elmondja hogy mennyire szeret és hogy nem akar elvesziteni hülyeségek miatt...

2010. dec. 13. 19:25
 10/25 A kérdező kommentje:
de ha egy srác engem pl. megnéz akkor ő már rögtön meg akarja verni, és még én reagálom túl a dolgokat.... :)
2010. dec. 13. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!