Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szándékosan ki lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szándékosan ki lehet szeretni valakiből?

Figyelt kérdés

Égetően fontos és gázos sztorim van.

Igyekszem leírni röviden de lehetetlen!

Egy éve vagyok együtt a Kedvesemmel,nagyon szeretem Őt bár vannak problémák,többek közt hogy munka miatt el kellett költöznöm elég messzire.Mielőtt elköltöztem előtte se volt valami tartalmas a kapcsolatunk,Szerelem megvolt/van de nem mélyült el semennyire a kapcsolat.Most messze vagyok tőle azért hiányzik bár végiggondolva nem is tudom h mi.ha 2hetente találkozunk TV-zésen kívül nem csinálunk semmit mert ő nem akar!

De viszont tényleg szeretem,megőrülök érte így vagy a hiányát vagy a kapcsolatunk hiányát próbálnám pótolni gondolom a következőkben leírtakban.Ezt sajna nem szándékosan teszem.

Új munkahelyen a főnök nagyon tetszik,és ezt kellene valahogy megváltoztatni.Megkerestem különböző közösségi oldalakon,meg is találtam és kiderült hogy van egy lánya.Csajról nem láttam képet úgyhogy nem biztos hogy házas.Eszem ágában sincs se az én se az ő kapcsolatát szétbombázni(már ha van neki)de ha látom akkor mint az oviban zavarba jövök ha rámnéz.nem közvetlen felettesem tehát nem is beszéltem még vele de valahogy vágyom rá hogy a társaságába férkőzzem.hétvégére úgy megtelik vele a gondolatom hogy fáradtan az ágyba dőlve nyitott szemmel kell elaludnom mert őt látom.és nem akarom!

Van mikor sikerül,de nem tudok most kivülállóként egy kicsit se tekinteni a dolgokra ezért kérlek hogy válaszolj!Ismétlem nem akarom se az én se az ő kapcsolatát szétbarmolni ezért fontos lenne.Köszönöm mindenkinek aki elolvassa és válaszol!


2010. dec. 14. 04:38
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Persze van ilyen hogy ki szeretsz belöle. 2 hét után én sem tv-t szeretnék nézni vele. Szerintem mond el neki mit érzel. Ha nem változik akkor jobban járnál mással. amugy azt sem értem miért költözött el. ha szeretek valakit akkor nem megyek a világ végére dolgozni. Szerintem az ember nem csinál ilyet ok nélkül föleg ha van valakije.
2010. dec. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi egy kicsit félreérthetően fogalmaztam.

A főnököt szeretném elfelejteni mivel valoszinű van családja!A Kedvesem nélkül nem nagyon birnám,igy a tudat még él bennem hogy együtt vagyunk és ez megnyugtat.Régen az volt a trend hogy nem költözök el attól akit szeretek de ahol én laktam nem volt munka így ideiglenesen elköltöztem.Ma az a helyzet hogy az ember sorsát ellehetetlenitik igy belekényszerültem abba hogy életem szerelmét elhagyjam.De közben megláttam a felettesem igy elég gáz élni.Nemsoká tervezem hogy összeszedem magam anyagilag és hazamegyek,akkor remélem váálozik a helyzet a Kedvesemmel,de addig elkesertő lesz látni a felettest minden nap.NEm vagyok az a fajta hogy rámásszak minden gátat áttörve de lehet h nekem is azt kéne csinálnom.Köszönöm a gyors válszt!bocsi csak muszály volt helyesbítenem.

2010. dec. 14. 05:05
 3/10 anonim ***** válasza:

2 hét után tvzni akar ?XD pasik szégyene XD komolyan XD már csak a tény hogy pasi is megköveteli hogy az ajtóba elkapjon XD ha meg még szerelmes is beléd [ha] akkor pláne .. tvzni pff helyedbe pofán cserdíteném vagy 2x :P


19F

2010. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Figyu szerintem nincs az a pénz amiért ott hagyam a párom. mi ketten mentünk ki külföldre is nem rég kirugtak azaz megszünt a cég mehetem volna pestre 140ért de tudtam ha elmegyek lehet együl leszek igy maradtam találtam melot igaz nem 140ezret keresek de van egy párom.
2010. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tl;dr
2010. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából én is inkább vele lennék itt de mivel ő földhözragadtabb ennél így nem tudtam mit tenni.Olyannyira hogy pl meglátogatni sem képes mert hogy nincs kedve.Mindezek mellett szeretem ,de ha nem is szeretném,a fönök akit ha akarnék sem tudnék elérni őt valahogy ki kell vernem a fejemből nem feltétlen a szó szoros értelmében.én a Kedvesemmel elmennék bárhová de van hogy a rokonokat nem hajlandó meglátogatni egy év után se.mindezek mellett képes lennék ŐT szeretni örökké. de nem tervezett eddig se és nem nagyon aggódik azon se hogy mikor tudok hazaköltöni.
2010. dec. 16. 00:09
 7/10 anonim ***** válasza:
felelőtlen és önző párod van a leírtak alapján, kíváncsi lennék, hogy mitől szereted ennyire?!
2010. dec. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sleepmonster ***** válasza:
76%

Kemény dió! Bár nekem vannak kisebb lyukak a sztoriban...

Azt írod: "Szerelem megvolt/van de nem mélyült el semennyire a kapcsolat". Erre csak annyit válaszolnék, minek vagy együtt azzal az emberrel akivel semmi közös dolgod nincs, csak "szerelem". Egyáltalán biztos, hogy az szerelem amit egymás iránt éreztek? ...Igen, a TV-zés is nagyon izgalmas kikapcsolódás. Egymás kezét fogva, jókat derülni a Gálvölgyi-show-n, izgulni a megasztárokért... Jah, mind ezt 50 év felett. De mivel nem tudni mennyi idős vagy (tippelek, hogy nem 50 körüli)szerintem ez az idő még nem jött el. Csak azért, hogy elmondhasd magadról van valakid, nem kell távkapcsolatban élni. Szerintem.

A másik dolog. Ha van olyan aki megbabonáz már a megjelenésével is, akkor talán ő lehet az igazi számodra. Ha csak nem zavar a gyereke. Na meg ha őt is érdekled. Ha pedig érdekel, hogy ő kicsida-micsida, akkor nem spionban, hanem olyasvalakitől kellene utána érdeklődni aki biztosat tud mondani róla.

Igaz egy év is egy év, na de mi az ahhoz képest amit boldogan is eltölthetnél egy olyan ember mellett akivel talán nem a TV nézés a legizgalmasabb dolog egy átdolgozott nap után. :)

Szóval én csak bátorítanálak arra, hogy érdeklődj, mérlegelj, töltsd meg vérrel a pucád és dönts! Ha boldog akarsz lenni azért csak neked kell tenned! Vagy maradjon minden így ahogy most. Vágyakozz, sóvárogj és "ne nézz az ételre, ha farkas éhes vagy se" ! :)

2010. dec. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy a munkában folyamatosan találkoztok,szerintem kicsi az esélye,hogy kiszeress belőle.
2010. dec. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sleepmonster:köszi!

ugymond lyukak nekem is vannak benne mert nem tudok magamban rendet tenni hogy mi miért történik.A fönököt már majd 3 hete nem láttam a szabi kiosztások miatt, nem is hiányzik.am a gyerek az nem zavarna,de az érzések jobban.amikor nem látom a kedvesem akkor tudok reálisan gondolni a dolgokra hogy hát itt sem érzelmi biztonság sem lelki támasz,de igyekszem nem ugy gondolkodni ahogy a tv-k diktálnák."nem olyan a nadrágja nem olyan a haja vagy nem azt csinálja amit én akarok akkor le kell cserélni",de ez asszem tul megy azon a határon is hogy bármi közös jövöt lehessen vele tervezni.meg azon is tulmegy hogy hát csak azért hogy elmondhassam hogy van valakim.Talán visszafelé ez érvényes de uj helyen uj ismertségekkel lehetne.De az nem Ő lesz.az meg hogy egy közös dolog..aki volt szerelmes nem csak szalmalángként egy ideig megelégszik vagy tűr avval az érzéssel amit szerelemnek neveznek.ez egyenlőre elég hogy öszetartson.

Köszi mindenkinek!

2011. jan. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!