Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tenni, ha nem múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni, ha nem múlik el valaki iránt a szerelem, és nem tudok kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, a volt barátomról van szó, már nem vagyunk együtt. Még mindig nagyon szeretem, és nagyon szenvedek. 1 évvel ezelőtt szakított velem. Már fáj, úgy hiányzik. Nagyon szeretném, hogy elmúljon a szerelmem iránta.
2011. nov. 2. 09:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad, és ne gondolj folyton rá. Így csak önmagad hergeled.
2011. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Lefoglalom magam, csak olyan rabszolga életem van azóta. Mindig próbálom elterelni a figyelmem, és közben nagyon hiányzik. 1 éve nem aludtam éjszakánként többet 4 óránál.
2011. nov. 2. 10:01
 3/34 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Miért szereted őt, ha már nincs is veled? Ez annyit jelent, hogy ő és te nem illettetek össze. Olyan, mintha egy olyan srácot szeretnél, akivel soha nem járnál... kész elmebaj.


Igaza van az elsőnek. Kezdd el lefoglalni magadat, foglalkozz magaddal, építs önbizalmat, érj el dolgokat a SAJÁT életedben, hogy fel tudj nézni magadra. Szeresd magadat és légy boldog egyedül. Ha ez már megy, akkor elkezdhetsz nyitni új kapcsolatok felé!

2011. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Te jó ég... Egy éve tart?? Menten megőrülök!! Nálam két hónapja, és nem múlik el nálam se. Egyszerűen nem tudom mit kéne tenni...
2011. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Találkozni találkoztok azóta? vagy 1 éve nem is láttátok egymást?
2011. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 napietus ***** válasza:
72%

képzeld el valami nagyon undorító helyzetben. pl.ahogy az orrát túrja, és megeszi amit kiturkált. erősen gondolj erre a képre, hogy beleégjen a tudatodba és ha csak a nevét hallod, ez jusson eszedbe.


garantáltan kiábrándulsz belőle.

2011. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Smartguy 86 én elhiszem, hogy ez pszichológialig elfogadhatatlan, de éppen ezért kérek segítséget. :) A fő problémám az, hogy olyan ez, mint az örökké tartó gyász. Azóta nem éreztem magam soha boldognak.
2011. nov. 2. 10:05
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
mondanám én is, h foglald le magad meg keress új pasit meg hasonlók... de magamról tudom, h nem segít :( én se bírom kiverni a fejemből az exem, pedig nagyon rondán bánt velem és azóta még keményebb dolgok is kiderültek róla (én még meg is úsztam, másokkal sokkal szemetebb volt)... azóta van egy új párom, aki szinte tökéletes... azt hittem, majd elfeledteti, de nem...annyit értem el, h most mindkettőt szeretem :/ a párom is, de az exem is
2011. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 napietus ***** válasza:
100%
a gyász sem tart örökké.
2011. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm Napietus! :) Egyébként szerinted ez ugye még elfogadható, hogy 1 éve szenvedek?
2011. nov. 2. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!