Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyik napról a másikra kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés

Már mondta több haverom, hogy egyik nap nem volt szerelmes a a barátnőjébe.

De, ilyen tényleg van?

Egyik napról a másikra akibe szerelmesek voltunk, már többé nem?

Az biztos hogy olyan szerelem volt, és nem más?

Ez nem egy hosszabb folyamat?


2011. okt. 9. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy a haverod nem tudja mit jelent az, hogy valaki szerelmes. Amit ő akart mondani az az, hogy "kedvel" valakit.
2011. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tud olyat tenni valaki, amitől egy pillanat alatt elmúlhat a szerelem.

Viszont ha nincs különösebb ok, akkor elvileg 1ik napról a másikra nem múlhatnak el az érzések.

2011. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Maximum vonzalom lehetett és nem szerelem. Egyik napról a másikra ugyanis nem lehet kiszeretni valakiből, kivéve ha az illető egy érzéketlen vadbarom, de akkor az sem volt igazi szerelem.
2011. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet olyat csinálni, még ha meg is csal, még mindig szeretem, csak már nem bírok benne -> vége a kapcsolatnak, de attól még szereted az illetőt, és fáj a dolog..


F/16

2011. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Mindig egy folyamat része, egyik napról a másikra nem megy, ha mégis, az nem is volt valódi szerelem, csak szex.
2011. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem is lehet olyat tenni, hogy 1 perc alatt elmuljon a szerelem. nem vagyunk egyformák, van aki hisz pl az elsö látásra szerelemben, én nem, nekem ehhez több idő kell.

meg van aki nem tud kiszeretni rögtön ha a másik vmi olyat tesz, na én igen. ja amugy lehet érzéketlen vagyok kicsit néha, de azt cáfolnám, hogy akkor ez nem szerelem. dehogynem az, csak nem müködik mindenki egyformán, ennyi.

2011. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
no hát Ferike itt 16 évesen (ha tényleg annyi) fején találta a szöget, riszpekt!
2011. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Ferike"? remélem ez csak vicc :D
2011. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Need válasza:
100%
képzeld el,hogy szarik.tuti bevált módszer...én is így csinálom
2011. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 2hétig éreztem magam folyamatosan idegesnek.Szinte a hideg kirázott,állandóan stresszeltem mindenen és furcsán éreztem magam.2éves párkapcsolat volt...Aztán egyik nap felébredtem és rájöttem, hogy az a bajom,hogy már nem vagyok szerelmes.Teher nekem a párkapcsolat...Valahogy így történt.Elkezdtem mérlegelni,hogy már mennyi negatív tulajdonságát látom az exnek stb.Mikor szakítottam pedig megkönnyebbültem.
2011. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!