Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összehoztam a barátnőmmel azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rammy0227 kérdése:

Összehoztam a barátnőmmel azt a fiút akit szeretek. Nem is kicsit. Tényleg ekkora hülye lennék? Tovább lent.

Figyelt kérdés
összehoztam a szeretett fiúmat a legjobb bnőmmel, hogy bebizonyítsam magamnak hogy nem szeretem vagyis hogy ki tudok belőle szeretni. A bnőm megbánta hogy összejött vele, és én azt terveztem hogy nem túl átlátszóan segítek neki átgondolni hogy biztos ez a jó megoldás és mivel a fiú szereti a lányt ezért tudnék segíteni fel a dolgozni ezt a fiúnak és így talán észre venné hogy rám számíthat. Úgymond "nyomulok" rá, és sokat lennék vele kettesben. Tudom hogy őrültség volt amit tettem és ez is amit tenni szeretnék. de a jövőt mivel meg lehet változtatni ezért szeretném megkérdezni hogy megéri-e hogy megtegyem. Lány nem szereti a fiút de a fiú szereti a lányt és én teljesen bele vagyok habarodva a fiúba. Légyszi segítsetek!!! Köszönöm!
2010. dec. 14. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez a legjobb amit kitaláltál:)

De am kor?

2010. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Réti bubuzér ***** válasza:
Na, te is újabb bizonyítéka vagy annak, hogy a nők nem képesek racionálisan gondolkodni :S
2010. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan pasit aki ugyanilyen szituba volt szóval a női le kezelőséget hagyjuk ki. :)

A srác szerette a csajt és összehozta a legjobb haverjával a csajt. Szakítottak és a csajt is megutálta. :D nem vagy hülye;)

2010. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt jól megbonyolítottad...

Amúgy tényleg ekkora hülye vagy, de a jövő az befolyásolható... :-)

2010. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De megkavartátok!

A lánynak, aki nem szereti a fiút, fölösleges vele lennie, kereshetne olyat, akit szeret. Méghozzá minél hamarabb, mert ha tovább vár, annál nehezebb lesz a fiúnak (aki szereti) elfelejtenie.

Te meg utána barátkozhatsz a fiúval és ha később túl van a szakításon, esetleg próbálkozhatsz nála.

De ne nagyon kavarjál már semmit, mert a végén akkora gubancot csinálsz, hogy azt már az Atyaúristen sem tudja kibogozni. :D

2010. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!