Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ellenkező nemű barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ellenkező nemű barátotok van a párotok mellett? Milyen gyakran beszéltek velük, és mi az a határ amit már neki nem mondtok el, csak a párotoknak?

Figyelt kérdés

Nem csak úgy haver, hanem akivel tényleg sűrűn beszéltek. Nem tudom mennyire érthető, úgy értem, hogy ha fiú vagy, akkor hány lány barátod van a párod mellett?

Hol szoktatok beszélgetni?

interneten,

személyesen külön találkoztok,

vagy csak ha összefuttok,

a pároddal együtt,

vagy csak a baráttal kettesben

telefonon hívjátok-e egymást - ha igen kb milyen gyakran.

A párotok nem féltékeny, nem zavarja?

Érdekelne másoknál hogy van ez. Légyszi kort és nemet is írjatok! Köszi

17L


2010. dec. 14. 20:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A 2. kérdést kicsit hülyén fogalmaztam bocsi. Szóval: Mi az a dolog amit már neki nem mondtok el, csak a párotoknak?
2010. dec. 14. 20:27
 2/11 anonim ***** válasza:

Néhány

Együtt a párommal, néha nélküle személyesen, meg telefonon.

Egy csomó dolog

nem féltékeny

28/L

De ha arra gondolsz amikor kb. ennyi idős voltam a legjobb barátom fiú volt és sokkal több mindent elmondtam neki, mint mostanában a barátaimnak.

2010. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Max msn-en szoktam beszélgetni egy haverommal, de mostanában elég ritkán, a párom nagyon féltékeny :( Nem örül neki egyáltalán, ha ellenkező neművel beszélgetek, az meg végképp kiakasztaná ha találkoznék is. Nem feltétlen mondaná, de látnám rajta, hogy rosszul esik neki, nem tenném meg ezért.Már sokszor beszéltem is vele erről, hogy ha bízik bennem akkor ne csinálja ezt, és valamennyire lazult is, de amíg nem sikerül ezeken a dolgokon túllépnie, addig nem nagyon adnék semmilyen okot a féltékenykedésre.
2010. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és 21/L
2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy, vele telefonon, vagy neten beszélek, a páromnak több, velük vagy neten, vagy személyesen, de akkor engem is visz magával, vagy ők jönnek hozzánk. Nem vagyunk féltékenyek, én pl. kifejezetten kedvelem az ő ismerőseit.

Viszont miután összeházasodtunk, valahogy kevesebbet keresnek minket az ellenkező nemű barátaink, de néha azért beszélünk és ez úgy elég is. Már nekik is megvan a saját életük, a saját kapcsolatuk.

2010. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 acel ***** válasza:
2-3 olyan lány van akivel úgy mélyebben szerettem beszélni a párom mellett ő baromira nem díjazta kifejezetten alaptalanul volt féltékeny amit soha nem tudtam megérteni hogy mért nem bízík bennem. Engem mondjuk nem zavart sohasem hogy találkozik másokkal barátokkal ismerőseivel. én inkább személyesen szerettem beszélgetni ő face-msn párti 22F20l
2010. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 manooka2 válasza:

nekem egy jóbarátom van.

egy osztályban jártunk gimiben. de mióta elkerültünk onnan, ritkábban látom.

a barátom egyáltalánn nem féltékeny rá. sokmindent megosztok vele. :)

2010. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20/L, és nekem szinte csak fiú barátom van. a lányok valahogy mindig lemaradoztak, meg a fiúkkal jobban kijöttem. a barátom néha azért féltékeny, bár ismeri őket, de ha belegondol, ő is tudja, hogy nem kell, hogy parázzon. neki is vannak nőnemű barátai, engem se zavart ez, csak a kapcsolat elején voltam féltékeny.
2010. dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én sajnos elég féltékeny vagyok, miközben tudom hogy soha nem csalna meg, hanem ha már más lány kellene neki, inkább szakítana. Mégis úgy aggaszt, hogy van 1-2 lány barátja is, attól félek ők barátként jobbak neki mint én. :(
2010. dec. 15. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem fétékenykedni, nehezen, de a nagyon féltékeny emberek is meg tudnak változni, ha próbálnak és idő kérdése is. :)
2010. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!