Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit vesztek a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit vesztek a párotoknak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon semmi ötletem, hogy mégis mit vegyek Neki. Ismerem az ízlését, de, valahogy akkor sincs ötletem, milyen kézzel fogható ajándékot vegyek. ://
2011. nov. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
parfüm
2011. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam, ki is találtam, hogy milyet vegyek Neki... mikor átmentem hozzá, hát persze, hogy olyan parfümöt látok nála, amilyet én kigondoltam.:)
2011. nov. 11. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
én a páromnak egy elektronikus/elektromos dartstáblát,könyvet meg egy autómakettet (ez a mániája) veszek.
2011. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. (: Az én páromnak is most megtetszett egy könyv, csak e mellé nem tudom, mit is vegyek. Szereti ő is valamennyire az elektronikai dolgokat, na meg az édességet... de, akkor sem tudom, hogy mit kellene vennem...://
2011. nov. 11. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak egy ukulelét vettem,mert gitározik,aztán gondoltam örülne egy ilyen kis hangszernek...de egyébként én is bajban voltam,míg eszembe nem jutott ez.Ajándékot választani nem mindig könnyű...
2011. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, az biztos. :)
2011. nov. 11. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
mamuszok most olyan jók vannak, és mi minden karácsonykor adunk mellé 1 gyönyörű díszt is
2011. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mamusza van, dísz pedig... nem is tudom. (: Most látott egy könyvet, ami megtetszett neki, és gondoltam, lehet maradok a parfümnél, csak keresek egy másik márkájút, mint amit eredetileg terveztem. (:
2011. nov. 17. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!