Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósjelölteddel jól kijössz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósjelölteddel jól kijössz? Tegyek én is úgy vele ah ő velem? Ne törődjek vele?

Figyelt kérdés

Én nem mondhatnám,mindig nagyon mogorva,soha el nem mosolyogná magát.Velem nem is beszélget,este ha leülünk vacsizni,akkor mással mindenkivel beszélget,de hozzám nem szól.

De ez így van napközben is.

Sokszor érezteti,hogy nem engem szánt a fiának,és,hogy nem kedvel.

Én csendes,visszafogott lány vagyok,nem vok egy nagyszájú,aki oda tudna neki szólni,ha megbánt.

De kezd betelni a pohár nagyon nálam.

A párommal 4 éve vagyunk együtt,és még most sem fogadtak el,de szerintem nem is fognak.

Ők pénzesek,az anyósjelöltnek diplomája van.

Ezzel ellentétben mi szerény,normális átlagos család vagyunk.Megvan aminek meg kell lennie,nem szenvedünk hiányt semmiben.

Lehet ez sem tetszik neki,hogy nem vagyok olyan pénzes mint ők.

Olyan szorongás van bennem amikor itt vagyok náluk,és ha hazajön a munkából azt sem tudom merre menjek,csak ne kelljen vele kettesben lennem,mert akkor megőrülök.

Az a kínos csend...és soha meg nem kérne semmire,hogy segítsek neki valamit,vagy ha magamtól csinálnék vmit,akkor azt mondja ne tegyem,majd ő megcsinálja,

stb...

De ha meg nem csinálnám,akkor hallgathatnám a morcogását.

El vagyok keseredve! Sokszor megbánt,és mostmár apósjelöltem is kezd olyanná válni.Az igazság az,hogy ebben a családban senkivel nem tudok kijönni.Nem tudok senkivel közös témát,és úgy érzem senki nem fogad el. :( Egyedül a párom az aki itt tart.

21/L


2010. dec. 15. 09:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
igen légy velük közömbös,mintha ott se lennének,kicsit még cukkolhatod is őket,mikor ott a párod és együtt vacsiztok odabújsz hozzá,becézgeted(falnak fognak menni) adsz neki 1 csókot!!amúgy féltékeny rád a kedves mama,hogy elveszed tőle a fiacskáját,ez egy szintig érthető,de ez már beteges,csak beletörődik ha meg nem akkor így járt!!ne hagyd magad és ne légy elkeseredve,a lényeg hogy a párod szeret és odáig van érted,és ez a legfontosabb,a külső tényezőkkel meg nem kell foglalkozni!!amúgy együtt laktoka szülőkkel? mert ha igen akkor próbáljatok meg különmenni,és te is kicsit felszabadultabb lennél,nem lenne mindig a nyomodban a mama.
2010. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
jah,amúgy nem ismerem még az anyósjelöltemet,de a halottak szerint jó fej,mindig küldi hozzám a fiát,és kérdezgeti tőle,hogy mikor nősül már meg!!:)előző voltam!
2010. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem kell velük lakni.

csak akkor aludj/légy ott amikor a párod is otthon van

2010. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Lehetne ötletelni mit mondj, mit tegyél ha ők laknának
2010. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

.....Ők laknánka nálad

bocsi a vége lemaradt :)

2010. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%
megölném és megerőszakolnám a szemétládát. nagymellű luvnya (anyósjelölt)
2010. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Arról nem írtál, hogy konkrétan bántana, csak megérzéseid vannak. Nyilvánvaló, hogy nem vagy neki szimpatikus, ezért próbál nem tudomást venni rólad. Nem akar alakoskodni a saját családjában, nem szívesen lát vendégül pl. vacsorára. Egyet tehetsz, elkerülöd.
2010. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez vicces,anyósjelöltnek kéne meghúznia magát, megjátszani a szeretetet,tiszteletet olyan iránt akit nem igazán bír a saját házában nap mint nap?Még hébe-hóba elmenne a jópofiázs, de minden nap ezt nem lehet senkitől elvárni
2010. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt,én csak pár napot szoktam náluk lenni,mert a párommal elég nagy a távolság köztünk,de amíg itt vagyok azokat a napokat megemlegetem.És sokat sírok magamban.

A párom mondta már h költözzek ide,de neki is a tudtára adta, h ide hozzájuk soha,és azt is tudja h milyen a viszonyom az anyjával.

Sérteget az anyja,pl:disznóölés volt és a szüleim is it voltak,aztán mikor hazamentek az anyósjelöltem halkan mondta,de én mégis meghallottam h ezek semmit a világon nem csináltak itt...meg h ha majd ő nem lesz megnézi h a fia egy nap hányszor fog jóllakni...stb...

Szóval egy hárpia!Az én szüleimet senki ne sértegesse,és am is most először voltak itt,és nem ültek hanem amit tudtak segítettek.

2010. dec. 15. 10:41
 10/21 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megholdás pár napot sem kell ott lenned.

Ne gondold hogy téged vagy engem vag bárki mást mindenkinek kötelessége szeretnie.

Ha nem látnak valahol szívesen akkor oda nem megyek.

2010. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!