Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat körülugrálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat körülugrálják a csajok. Milyen praktikákkal tudnám őket leszerelni?

Figyelt kérdés

csak egy példa:

a dm-ben nézegettük a parfümöket, a párom kifújt egy férfiparfümből egy kicsit, mire az eladó(csaj) odament hozzá, elájulva, hogy ó milyen jó illat, milyen nagy hatással van rá(!) és csillogóan mosolyog a páromra.

ez csak egy példa volt a sokból.

akárhol vagyunk vonzza a nőket.

pl vonaton tuti ő ült kint én ablaknál, erre a kabinba rittig bekéredzkednek, egy pár, a pasi szembe ül, a nő, extra melltartóig átlátszó ingben a pasim mellé ül, és újságolvasás közben a combját simogatta. a párommal helyet cseréltem...

de nem tudom hogyan védjem ki ezeket a szitukat, illetve, hogy akadályozzam meg a nyomulást?

engem totál levegőnek néznek, mintha ott sem lennék.


2010. dec. 15. 13:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

ja és a barátom és eladó közti csicsergésről még annyit, hogyha megjelenek a képben, valahogy alábbhagy és meg is szakad.

úgy bosszant

2010. dec. 15. 13:57
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd fel a tűsarkút, vedd fel a rövid miniszoknyát...stb. És téged meg a férfiak fognak észrevenni. Ne foglalkozz azzal, mit mond a pasid. Hiszen tudja, hogy ő körülrajongják más nők, akkor téged miért ne rajonghatnának körbe a pasik! Szóval nekem az a tanácsom, hogy ne fogd vissza magad!!!

26/N

2010. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Amíg a csajok sem durván nyomulnak és a te párod sem viszonozza ÚGY a közeledésüket, addig szerintem próbálj higgadt maradni. Ha valaki is túlzásba esik, akkor pedig oda kell állni és megmondani, hogy tegye már takarékra magát az illető. Én ilyen helyzetben tuti ezt csinálnám, illetve csinálom is. Én párom is udvarias, kedves, mindenkihez normális, úgyhogy ha a másik fél nem veszi észre magát, vagy azt, hogy én is ott vagyok, akkor majd helyre teszem. Ne legyen már pofátlan! :)

20L

2010. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én is a kihívóbb öltözködést javaslom, de nem ilyen feminista barom idióta indokkal, mint az utolsó, hanem hogy a többi nő ne azt lássa, hogy ott egy szuper pasi és mellette egy ilyen izé, aki lehet hogy az unokatestvére, egyáltalán nem illenek össze. Persze ha normálisan, nőiesen öltözködsz akkor ez nem áll.
2010. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

nem is a viszonzás igazán a bajom, hanem hogy minden boltból, moziból, orvosi váróteremből, stb stb, úgy jövünk ki, hogy ő kellemesen el/beszélgetett valakivel jó közérzet és meg ugye mint egy gyertya.

és nem tudom magam jól érezni vele, se egy bevásárlásnál, de már buszmegállóban sem!

egy csajnak leesett egy érméje, 20 emberből ő ugrik oda segíteni (egy 50 ft-ost megtalálni...)

a tetoválás miatt majdnem szakítottunk

és kipróbáltam, hogy csinosnak, démoninak öltözök elmondtam 10-szer, hogy én vagyok a legtutibb csaj, ezt éreztem is vagy 10 percig, mert akkor találkoztunk egy havernőjével és valahogy a sziá-n kívül én semmit nem kaptam.megint gyertya üzem. ha megszólaltam, elintéztek egy röpke tőmondattal.

egyéb?

2010. dec. 15. 14:09
 16/22 A kérdező kommentje:

javítás:

......jó közérzet * én meg ugye egy gyertya

2010. dec. 15. 14:10
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jól szocializált barátod van. De mi?? Szádon vna tetoválás?:/ Ne démonin öltözz. Hanem úgy hogy csinos legyél.
2010. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mivan? Nem festheted be a hajad, nem vehetsz fel magas sarkút? Úr isten... Arab a párod vagy mi?

A Joshi Bharatban volt régebben egy rész, amiben egy szegény nőnek férfinak kellett öltöznie a párja beteges féltékenysége miatt, na az durva volt, nehogy te is úgy végezd...

Nem normális dolog amit a párod művel (főleg veled). Én ezt egy percig se tűrném...

2010. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kalasnyikovval! :D
2010. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát én azon inkább kiakadnék hogy szürke egérnek kell öltöznöd mellette... Én ilyenért azonnal dobnám, mi az h megmondja mit hordj??
2010. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!