Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyi ajándék. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve járunk a barátommal, ez lesz az első karácsonyunk. Az ajándékkal kapcsolatban lenne kérdésem. Milyen szerintetek a hímzett párna Szeretlek Macim! felirattal és ruhamatricával ragasztott szívecskét szorongató maci párna? Mellé összeállítanék ilyen kollázst(képek, újságokból kivágott Szeretlek szavak, szívek, stb). Fiúk/férfiak válaszát várom főleg! Lányok is írhatnak természetesen.

L18 (a párom F22)


2010. dec. 15. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak fél éve vagytok együtt, akkor ne ilyen dolgokat ajándékozz neki, ezek majd a későbbi időben jönnek jól:) Még nem vagytok "igazi felnőttek", ezért ráérnek az ilyen dolgok. Lepd meg inkább egy illatszercsomaggal, illetve saját készítésű sütivel, például mézeskaláccsal. Mint tudjuk: a férfiakhoz a hasukon keresztül vezet az út ;)
2010. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmm, talán kicsit túl szivecskés meg nyálas, bár a pasidat nem ismerem. A pasik szeretnek ilyesmit kapni, de nem ennyire "rózsaszínben" :)
2010. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel az én pasim nem ajándékozott nekem soha ilyen "nyálas" dolgokat, azóta én sem adok neki...Én is mindig szerettem ilyen dolgokat venni és adni neki, és vágytam volna rá, hogy ezt én is visszakapjam tőle, de sajnos semmi ilyen dolgot nem adott nekem (ő egy valódi igazi pasi, semmi romantika nem jellemző rá). Pedig azért kicsit lehetne "lágyabb". De végülis szeretjük egymást, így ahogy vagyunk.

Én most veszek neki a kocsijába valami nagyon mutatós és jó tartós illatosítót, tusfürdőt valamint valami konyhai dolgot (pl. reggelizőtálca)...

Én 26/N

Ő 28/F

2010. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor marad a párnás ötlet.. szerintem az nem annyira "nyálas".:) Mellé akkor mondjuk parfümszett? Vagy valami vicces ajándék? Szereti a vicceket. :)
2010. dec. 15. 15:28
 5/5 A kérdező kommentje:
A sütis dolog el van felejtve, mivel nem édesszájú.:)
2010. dec. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!