Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk 20év fölött! Karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk 20év fölött! Karácsonyi ajándék vélemény?

Figyelt kérdés

Tudom sok ajándékos kérdés van/volt,de ti hogy reagálnátok,ha ilyen ajándékot kapnátok?

arra gondoltam,hogy csinálok a barátomnak,egy albumot,közös képek,mozijegyek,színházjegyek,és a közös "beszólások" lennének benne.

Mellé még kapna valamit,de egyenlőre azt nem találtam ki.

Mi a véleményetek erről?


2010. dec. 15. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha simán vennél egy parfümöt DM-ben asszem kb 50% leárazás van. Mondjuk jó, nem az hogy rossz ötlet, de minek bonyolítani?:D Majd legközelebb megkapja az albumot :)
2010. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ilyet egy éves évfordulónkra csináltam, az egész 1 év benne volt, hogy hol mit csináltunk, képekkel, jegyekkel, "kommenttel" időrendben, naplószerűen:D

nagyon örült neki, és jó néha végiglapozni, már lassan 5 éve együtt vagyunk :)

2010. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:P érdekes :P hajrá :P záró kép te 1szál piros masniba :P + 1 útirány h kukkantson be a fa alá :P [ legyen már benne 1 kis jelen is :P]
2010. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Az utolsó vicces volt:):D,de nálunk a fa alatt karácsonykor a kutya ül,és rágcsálja a faágakat:D

2010. dec. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!