Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a sógorom! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a sógorom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Tudom, könnyű mondani, de ebből nem sülhet ki jó. A testvéred párjáról van szó, ha jól sejtem? Vagy a te párod tesójáról? Hát egyik sem valami jó kombináció... nagyon durván magadra haragíthatsz egy olyan embert, akit szeretsz. :((
2010. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Miért pont ő tetszik neked? Máshol nem tudsz nézelődni?

Nem nehéz elfelejteni, az érzelmeidnek te magad vagy a saját ura. Ha úgy fogod fel nehéz lesz. Úgyhogy minél előbb de ha lehet előbb felejtsd el de gyorsan. Ne akard, hogy megutáltasd magad a családodban!

2010. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk felnőhetnél végre!
2010. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

őszinte részvétem.Tudod ilyenkor csak az idegesít, hogy a párod ezt a hülye kérdésed nem látja.

Mert akkor ha van józan esze, akkor otthagyna mint kutya a sz**ját.

2010. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 25. 11:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Dugd meg
2010. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Milyen beteg emberek vannak... Nekem soha eszembe nem jutott, hogy úgy nézzek a sógoromra, mint férfi. Ha kicsit erkölcsös lennél, akkor az visszatartana és nem jutott volna ilyen az eszedbe.

Hozzátenném, általában a romáknál fordul elő ilyen dolog:D

2010. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg! Csak nem vagyunk egyformák! Ennyi az egész!
2010. dec. 25. 15:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Tartsd talonban.
2012. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Talonban?
2012. jún. 22. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!