Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki már régóta tetszik, tavaly sokat beszélgettünk, idén már kicsit kevesebbet, de nem vagyunk nagyon jó haverok, csak osztálytársak. Nem tudom h én tetszek-e neki, és szeretném valahogyan kideríteni, viszont félek megkérdezni mert az elronthatja a kapcsolatunkat és kínos is lehet. Másnap már az egész osztály rajtam röhögne...:/ Hogyan tudnám ezt megtudni? Kérlek segítsetek.
2011. okt. 26. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogadj fel egy magándetektívet.
2011. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Leginkább közös ismerősökön keresztül. Keress egy olyan közös ismerőst, aki nem paraszt, és tudod róla, hogy tartja a száját.
2011. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez tényleg jó ötlet:)

Köszönöm!

2011. okt. 26. 17:54
 4/7 DiMalto ***** válasza:
0%
Hát wazze ha nem kérdezed meg akkor mégis hogy akarod megtudni??? Mi van akkor ha nemet mond,elárulom,semmi,nem fog összedölni a világ elhiheted,az a pár gyíkhús meg aki röhögne rajtad,azok ugysem érdekelnek senkit........
2011. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül is csak aztán hozzám se szólna, le se sz@rna, mert neki kínos, vagy tudom is én, végül is tényleg semmi nem történne...na ha ez történne ebbe tudnék beleőrülni
2011. okt. 26. 17:58
 6/7 DiMalto ***** válasza:
Ó ember,már hogy lenne kínos neki? Egy fiúnak sosem kínos ha egy lány közli vele, h bejön neki,sőt....szerintem örülni fog neki.....
2011. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem vagyok túl szép..:(

Ha egy bomba nő közli vele persze h örül de nekem nem hiszem h örülne

2011. okt. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!