Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejovok-e neki? Hogyan tudhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejovok-e neki? Hogyan tudhatnam meg?

Figyelt kérdés
MSN-n elkezdtem beszelgetni egy csajjal, kb. mar 2 hete beszelunk, MSN-n altalaban en szoktam bekoszonni neki eloszor, azonban telefonon o. Hogyan tudhatnam meg, hogy bejovok-e neki? Egyutt fogunk szilveszterezni, varjak szilveszterig vagy kezdjek ki vele most? Milyen sms-t irjak neki?:))...15/F U.I.: elnezest, hogy nem raktam ekezeteket
2010. dec. 15. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy bejössz-e neki.
2010. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak igy egyszeruen?...irjak neki egy sms-t bejovok-e neked?
2010. dec. 15. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem várj szilveszterig...Aztán majd ott összejöttök. Ha ne jössz ben neki, akkor nem te vagy a hibás...

Addig csak utalj rá, hogy jó vele, hogy tetszik neked...

De ne úgy, hogy 5 percenként írod, hogy de jó veled...

2010. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg írhatsz neki SMS-t, hogy hiányzik vagy valami vicces, titokzatos kétértelmű dolgokat.
2010. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha viszont vársz szilveszterig, akkor számolj azzal, hogy ha nem válaszod lesz, vagy olyan, ami nem tetszik, akkor tönkre mehet a napod...De remélem nem vagy ilyen.

Döntsd el, szeretni akarod a lányt vagy d..ni...

2010. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze a mindkettő a legjobb válasz errexD
2010. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként jó ötlet az az SMS, amit kaptál...

"Bejössz nekem?"

Én megdöbennék tőle:)

Aztán ha bejössz neki nem egy bunkó dugó mániás emberkének fog nézni téged. Azt úgyis kimagyarázod majd, ha nem tetszik neki.

2010. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval te ismered milyen a lány...

Te tudod, mit szeretnél tőle...

Ti tudjátok, hogy mit éreztek...

Ha szerelmes vagy belé, udvarolj neki, hívd el randira, aztán a csók meg a többi jön magától...Ha nem, akkor legyél kicsit türelmes. De szerintem nyugodtan kezdeményezhtesz, de ne úgy, hogy hirtelen elkapod a száját a száddal...Ahhoz olyan pillanat kell. Ne félj, attól, hogy elutasít, ha kívánja, nem fog. De ha igen, annak sok oka lehet, később még lehet belőle minden.

2010. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!