Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam tanáromnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam tanáromnak hogy nagyon nagyon belé szerettem és ha igen hogy?

Figyelt kérdés

a helyzet az hogy első látásra beleszerettem .. fiatal nagyon.. 24 /N.

én 18/f.


2010. dec. 16. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne valld be mert 1 nem ismered szerintem eléggé ahhoz hogy szeresd lehet hogy csak nagyon jó képű és tettszik 2 nem valószinű hogy ő is igy érez irántad ha meg mégis akkor ugy sem fogja bevallani mert ha veled bármilyen kapcsolatot kialakít tanár diák viszonyon kívül és ezt megtudják a suliban akkor ki is csapják.


L

2010. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
érettségi után
2010. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Bevallhatod. Minden osztályban, évfolyamban van, aki bevallja neki... :)
2010. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Ne valld be
2010. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem se valld be neki, hogy szerelmes vagy belé. Mert aztán lehet, hogy csak kerülne, vagy direkt rossz jegyeket adna, kicsi esélyt látok arra, hogy ő is így érez irántad. Természetesen nem zárom ki a lehetőséget, hogy neki is tetszel, de az állása miatt ő se akarna szerintem kockáztatni.

Szóval azt ajánlom, hogy miután leérettségizel, csak aztán vallj neki szerelmet!


:)

2010. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Elsőnek: honnan tudod, hogy nem ismeri? Én pl. nagyon jóban vagyok az egyik tanárommal, már határozott barátság van köztünk. (Sokat beszélgetünk, tényleg ismerjük egymást, sulin kívül tegeződünk, stb...) A tanárok is emberek.

Kérdező, a tanárod ad bármilyen jelet, hogy esetleg van esélyed? :)

2010. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát igen.. elég olyan a viszony hogy van olyan hogy puszi meg ölelés de csak barátilag..
2010. dec. 16. 18:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok!! Nem azt mondtam hogy tutti hogy nem ismeritek egymást mert igaz nekem is van ilyen tanárom akivel már együtt voltam egy hétig angliában, együtt laktunk tegeződünk mindenhol meg minden...de én sem ismerem még annyira jól hiába...szóval azt akartam mondani hogy nem vettem biztosra hogy nem ismered csak gondoltam...de tévedhetek én is...hiszen nem ismerlek..
2010. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
NE
2010. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Valld be. Nyugodtan. :)
2010. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!