Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem valaki. elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem valaki. elég sokat beszélgettünk, de úgy érzem valamiért már nem nagyon érdeklem. Hogyan kérdezzek erre rá. Csak úgy viccesen, hogy ne a kétségbe esett lányt lássa bennem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 20:19
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
lehet hogy észrevette hogy tetszel neki.. DE te meg nem tetszel neki.. ezért elkezdett hanyagolni hogy észre vedd magad hogy csak barát vagy.. szerintem ha rá kérdezel tedd úgy ahogy mondtad.. humorral leplezve.
2010. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

neem..az biztos, h érdekeltem őt...ezt biztosan tudom...

csak ráakarok kérdezni..h mi történt

2010. dec. 16. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet!


Amugy meg nem lehet, hogy az elején te utasítottad őt el??? Vagy nem lehet hogy mondtál neki valami bántót vagy valami olyasmit nem tettél egész véletlenül, amiből arra következtetett, hogy nem vagy rá kíváncsi?

2010. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke ***** válasza:

ha intelligensek vagytok beszéljétek meg.

ha nem akkor oldjátok meg valami kevésbé IQ dologgal..

2010. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem utasítottam el...nemtudom mi lehet a baj...
2010. dec. 16. 20:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Amugy meg kérdezd meg....másképp nem fogod megtudni a választ!

2010. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
megkérdezheted sztem, abból nem lesz baj. De ne konkrétan, csak finoma, ne vegye számonkérésnek stb
2010. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudja hogy tetszik Neked?

Neki bejösz?

Nem lehet az hogy esetleg ő probálkozott de valamilyen oknál fogva reménytelennek látta és ugymond visszavonult?


Hány évesek vagytok ha mekérdezhetem?

2010. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát..én 18 ő 26

kicsit bonyolult a helyzet:D

2010. dec. 17. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor most a lány a 26, és Te a fiu 18?

Jol értelmezem?

2010. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!