Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasználásnak nevezhető az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználásnak nevezhető az amit művel? Valamit valamiért?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a 18 éves barátnőmmel. Egy olyan lányt ismertem meg akinek sáros múltja van. 14 évesen kocsiban az erdőben dugták meg először, és hagyta magát fűnek-fának, több f*szt sz*pott mint látott. Ez az igazság, és én elfogadtam így, mert új életet akart kezdeni velem. Nos elkezdtük, szépen indult még vissza nem tért az expasi, aki egy pióca volt nem szállt le róla. Vele kavart egyszer le is szopta amit ő mondott el. Utána kidobtam, de rá 2 hétre visszafogadtam én hülye. Éltünk szépen, összejöttünk, de idővel egyre gyakrabban vettem észre, hogy valamit valamiért tesz meg. Mikor szexre került a sor mindig előtte tökölt fél órát, vagy kitalált valamit ami miatt azt se tudtuk elkezdeni időben addigra "lelankadtam"... Reggelit én vittem az ágyba nyáron aludt délig mindig még szünet volt a suliban, jó dolga volt magyarán kiny*ltam a seggét. Mostanság ha nem teszek meg valamit amit kér, akkor besértődik és úgy érzem ha nem tenném meg nem is foglalkozna velem. Tegnap reggel elkészítetten neki a reggelit suliba kedvességből. Előtte mikor felébredtünk annyit se mondott jó reggelt vagy azt, hogy szeretlek mint régen. de mikor megkért, hogy csinálsz reggelit? :) mondom persze... erre ő: jajj de szeretlek ezért... utána meg elkezdi de amúgy is szeretlek eléggé zavarban volt... utána meg mondta, hogy délután majd leszoplak... vélemény???
2011. szept. 20. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Olyan rendes fiúnak tűnsz, ne tedd tönkre magad ezzel a lánnyal.
2011. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy legalább kétkedni kezdtél. Olvasd el, amit kérdeztél, és tudod a választ. Sajnálom a kislányt, de ki kéne rúgni. Mit tanítana a gyerekeknek? Van, aki nem tud megmaradni egy helyben a fenekén. Főleg, hogy túl korán kezdte, és még mindig nagyon fiatal. Mit vársz tőle? Gondolom a családi háttere sem a legjobb. Valahonnan csak tanulta? Ereszd el. Ennél jobbat is találsz. Vagy a szexel láncol magához? Tudod, egy normális szerelmi kapcsolatban nem beszélnek így, mint te, hogy le...ott.
2011. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
elnézést a csúnya kifejezésekért azért csillagoztam
2011. szept. 20. 12:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lúzer vagy!
2011. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal idősebb vagy nála, ugye? Olyan mintha a pótapukája lennél, akinek hálás a gondoskodásért, cserébe orálszexet ad. Mindketten furák vagytok.
2011. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kösz a reggelit, akkor délután leszoplak." És ha mással is így üzletel?

"Kösz, hogy segítettél a leckében, majd következő szünetben leszoplak."

"Köszi, hogy félretetted nekem ezt a ruhát, gyere a próbafülkébe, leszoplak."

Szerintem nem ő való neked.

2011. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok csak
2011. szept. 20. 12:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez nem normális párkapcsolat. A lánynak halvány gőze sincs milyen az párkapcsolatban élni. Ha az embernek párja van, az nemcsak a szeretője, hanem a legjobb barátja is. Ezért is élik meg együtt a jót is és a rosszat is.


Vagy meg tanítod, hogyan kell egy párkapcsolatban élni, és elmagyarázod neki ez miről szól ,vagy szélnek ereszted.


Ha valakit nagyon szeretünk, akkor szeretjük akkor is ha nem tesz meg mindent. De egy ilyen adok-kapok kapcsolatban az egyensúly mindig a mérleg-elv alapján dülöngél és sosem áll be.


22/L

2011. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt nekem is hasonló barátnőm.

Megmondom az őszintét csak akkor változnak meg ha teljesen elszigeteled az egykori ismerőseitől. Ezt csak úgy tudod elérni ha elköltözöl vele jó messzire a lakóhelyétől.

Talán így van esélyed. De az a baj hogy ha ottmarad ahol felnőtt stb mindíg azon gondolkozol ,kivel csal már épp meg?? És hiába ütöl agyon minden férfit a közelében akkor is megcsal mert hogy más (ágyba vigye ahhoz a barátnődnek is benne kell ebbe lenni) Mitgondolsz miért ragad az exe a barátnődre? Lehet a te barátnőd hívogatja csak te nem veszed ezt észre mert a féltékenységgel foglalkozol.

Kapd el és dugd meg mit a gép. Lehet hogy akkor nem lesz annyi problémád vele. Az ilyen csajok aszt hiszik akkor szeretik őket ha gátlástalanul kihasználod és megkeféled őket. De ez elég nehéz annak aki tényleg szereti mert vannak dolgok amiket nem csinálnál meg gondolom vele..

2011. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos egyszerű a válasz... Egyszer már szakítottatok is, baromira semmirekellőnek tűnik a leírásod alapján, én lapátra tenném személy szerint, de ezt neked kell eldöntened.
2011. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!