Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted mit tegyek? 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mit tegyek? 20 éves pasi,15 lány

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és tetszik egy 20 éves fiu és én is tetszem neki nagyon de mégcsak az ismerkedésnél járunk és érzem h nagyon bejövünk egymásnak már kaptam tőle ajándékot és irt nekem levelet is (szerelmeslvél félét) szerintetek gáz lenne a körkülönbség főleg hogy még nemvolt pasim és ugye szűz vagyok még...,?
2011. szept. 11. 11:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%

sok te még gyerek vagy, ő már felnőtt.


A barátaim hosszú hónapokig sőt évekig füzögetnek ilyen kis ribancokat mint te pénzt, erőt energiát, és időt nem sajnálva kivárják míg megbaszhatnak 5*, 6* utána meg dobnak a gec!be.


Egy 20 éves felnőtt férfi nem azért fog összeállni 1 ilyen kis magadfajta ribancal, hogy hosszútávra tervezzen te....


több eszed is lehetne te.....

2011. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%
előttem igaza van...minek vársz akkor értelmes válaszokat amúgy...jól megkéneb*szni téged hogy észheztérj és utána gondolkozz el
2011. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből le ribizni mert NEM jöttem össze vele és nekem nem ugy tünt h arra kellek neki....
2011. szept. 11. 11:28
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Összejöhetsz vele, de nehagyd hogy megdugjon(mondjuk 1évig), ha nem fogadja el akkor úgyse szeret.
2011. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Persze h nemfogom hagyni nembitos a fiu nagyon kedves tényleg,és még csak ismerkedünk és ha majd öszejövünk meglátjuk milesz de az biztos h NEM fogok lefeküdni vele....
2011. szept. 11. 11:37
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem pedofil a 20 éves, csak sok barom nem tudja, hogy mit jelent a szó.

2. Lehet tényleg csak d..ni akar veled, mint egy 1x éves is, de minden ember más. Nyisd ki a szemed, az eszedre és a szívedre is hallgass.

2011. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a legfontosabb, nem vagy ribanc. Legalábbis nem tudom, ez honnan derült ki mások számára.
2011. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom:

Én voltam a 24 éves fickó egy aranyos kis 16 és fél éves csajszi mellett. Teljesen jól működött a kapcsolatunk, sokat csókolóztunk, ölelkeztünk, nagyokat sétálgattunk.

Előfordult a pettingelés is. Tiszteletben tartottam, hogy 18 éves kora előtt nem akarta elveszteni.


1 évig tartott a kapcsolat, aztán összevesztünk valami hülyeségen. Pedig bőven megtartottam volna hosszú távra is.


Minden pasi más, nem feltétlen csak kalandra kellenél. Gondolj bele, ha időt energiát nem kímélve melletted van, akkor nem fog egy éjszakával megelégedni. Minimum néhány év értelmes párkapcsolatra vágyik.Mert ellenkező esetben hogy érné meg neki a dolog?!

2011. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%

Te beteg vagy amúgy? A korodbeli csajoknál nincs esélyed, vagy mi visz rá, hogy gyerekekkel kezdjél?

22/F

2011. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
én vagyok a kérdező és én a lány vagyok a fiú a 20 éves
2011. szept. 11. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!