Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha ilyet meglátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha ilyet meglátnátok az utcán?

Figyelt kérdés
ha 1 fehér ember és 1 romát meglátnátok akik együtt vannak. Mi a véleményetek erről?
2010. dec. 18. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hogy a roma épp kést szorít a magyar ember hátához és a lakására viteti magát hogy ott kirabolja
2010. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
fúj .
2010. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én egyszer majdnem összejöttem egy cigánylánnyal :D eszméletlen jól nézett ki és normális is volt tanult dolgozott minden de a családjáról mindez nem volt elmondható szóval hanyagoltam xD am kipróbáltam volna h milyen vele d.gni de odáig nem jutottunk el...
2010. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de miért inkább a családját nézted mint őt??? nem a családjával fogsz együtt élni.
2010. dec. 18. 17:24
 5/14 kisnita ***** válasza:
Hát azt, hogy emberek és szerelmesek... Mért most mit gondoljak??? Attól, hogy cigány még lehet jó fej meg becsületes, mondjuk nem sok van belőlük sajnos...:S
2010. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kisnita ***** válasza:
17:23-as! Szerintem butaságot csináltál... Akkor most ennyi erővel velem se kezdhetne senki mert az én családom is idióta, pedig még cigányok se vagyunk. Igaza van az elsőnek nem a családjával kell lenned hanem vele!
2010. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem szólnék én semmit, lezsarnám magasról...

De ha zülöttnek néznek ki, akkor inkább elkerülöm őket.

2010. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudod volt már olyan is sokszor, hogy ok nélkül beszólt nekem cigány vagy ki akart rabolni meg hasonlók és gondoltam rá, hogy most jó szétrugom, vagy kap a kis k..g egy molotov koktélt a pofájába vagy belerúgok, hogy mennyire primitív meg hasonlók, de mindig tudok uralkodni magamon és amelyik nem f..szkalap, annak még segíteni tudok... Anyukámtól már loptak egyszer sok pénzt, de még sem általánosítok. Természetesen negatívan gondolok a cigányokra, ez ellen nem nagyon tudok mit tenni, de amelyik normális, azt nem ítélem el, sőt. De ilyen k.. kevés van, de van!
2010. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"de miért inkább a családját nézted mint őt??? nem a családjával fogsz együtt élni."


Hát igen, de ha erős a rokoni szál, hiába vagytok együtt és élnétek külön, gondolom, nem dobná el a családot. Nem mondom, hogy kizáró ok, ha szar a családja, akkor nem az, ha tényleg elhatárolódik tőlük.

2010. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
gondolom ha tényleg szar volt a családja ő is el akart menni tőlük örökre
2010. dec. 18. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!