Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha meglátnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha meglátnátok egy képet a barátotokról ahogy karon fogva sétál 2 másik lánnyal osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés

De ez még nem elég..a gáz igazából az h ez nekem elég rosszul esett és ő a helyett h röstelte volna magát v vmi hasonló még neki állt feljebb h én vagyok az egyetlen lány aki ezt nem veszi félvállról.Én nem hiszem h én lennék az egyetlen akinek ez rossul esne és más reakciót várna a kép látta után a szerelmétől....vagy tévedek?

18L (2,5 éve járunk,szeretjük egymást, bár már úgy érzem nem olyan mint régen)


2010. máj. 19. 23:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
agyonverném egy kalapáccsal
2010. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Ne legyél már hülye... Ha karon fogva mászkál két ánnyal akkor már megcsalt? Istenem, mindenkinek ez a legnagyobb problémája manapság? Ha megcsalna akkor annak más jelei lennének. Teljesen más jelei, nem ezek amiket ide írtál. Gondolj csak bele, aki szégyell valamit az nem mer olyan belenézni a szemedbe, nem mer olyan hangot megütni. Igenis igaza volt abban, hogy felháborodott. 2 és fél év után már megbízhatnál benne ennyire...
2010. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
mivan?én nem gondolom h megcsalt!:D egy szóval nem írtam ilyet!!!!engem még nem is maga a kép zavart igazán...hanem az ahogy lereagálta...h még ilyenkor is én vagyok a rossz h rosszul esett..
2010. máj. 19. 23:50
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
hát én tuti megcsalnálak a helyében
2010. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem akarok rossz lenni, de szerintem mar nincs sok hatra nektek... irod hogy nem olyan mint regen, a leirt tortenet alapjan a baratodnak sem olyan es tul vagytok a 2 even, amikor jon a kritikus resz egy kapcsolatban. Szerintem uljetek le es beszeljetek meg hova tart az egesz.
2010. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Akkor rosszul értelmeztem, este sajna már nem pörög az agyam. De ettől függetlenül szerintem tényleg jogos a felháborodása. Bár nem tudom/tudjuk, hogy milyen módon kérdeztél rá a dologra...


Tényleg bocs az elöző miatt. :S

2010. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ha már nem is a kérdésre válaszolsz legalább indokold meg...amúgy vhol érthető mért állsz ilyen kevés %-on. megköszönném ha végre vki értelmes választ adna a KÉRDÉSEMRE
2010. máj. 19. 23:54
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak: neked köszi a választ!
2010. máj. 19. 23:54
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
lesz*rom a százalékokat, eddig az összes "túlságosan ragaszkodó" barátnőmet megcsaltam, azért írtam
2010. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Hát én mindig próbálok úgy cselekedni, hogy belegondolok, hogy másnak hogy eshet. Bevallom, nekem se esne jól, ha ilyen képet látnék a barátomról és így reagálna. Egyébként nálunk is ugyanez a helyzet: 2,5 év, majdnem 18 vagyok, és lassan nálunk se olyan, mint régen... Lassan kezdem elhinni, hogy tényleg csak 2 évig tart a szerelem...
2010. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!