Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha meglátnátok így az exetek?

Figyelt kérdés

Adott a következő helyzet. A fiú és a lány 1 évig jártak nagyjából. Kb 7-8 hónapja szakított a lány a fiúval mert már nem szerette. A fiú akkor a következőképpen nézett ki: vézna, nagyon átlagos kinézet, semmi stílus, nem túl jó öltözködés, tehát nem igazán adott magára. A szakítás óta nem látta a lány a fiút, képen sem. Most így néz ki a srác: Új divatos frizura, divatos jól kinéző (úgymond menő) cuccok (ne rózsaszín pólóra és vasalt hajra gondoljatok, hanem úgy férfiasan divatos minden), szálkás test (nem agyon gyúrt, hanem szép izmos), sokkal ápoltabb külső. Tehát lányok: ha meglátnátok így az exetek, mit szólnátok?

ui: 20 év körüliek mindketten.


2011. jún. 17. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

azt hogy

b*zdmeg :D ezt elb.asztam. milyen jó pasi lett

2011. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Igen valami ilyesmit én is..
2011. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Meglepő válaszok, amik arra utalnak, hogy mindegy, hogy viselkedsz, ha van stílusod, jó ruháid, és szálkás tested, akkor szeretni fognak. Ezt jó tudni.

Kérdésre válasz: Azért, mert megváltozott a teste, még ugyanúgy szakítottam vele anno, és annak biztosan nem a teste volt az oka, hanem a lelke, és a hibái.

Ez sosem változik, tehát nem néznék rá később sem más szemmel.

2011. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Az én fejemben is megfogalmazódott ez,hogy bár attól függ miért szakítottam vele..Meg igazából kicsit szégyenérzetem is lenne,hogy mellettem bezzeg ennyire elhagyta magát..Sok mindenre gondolhat az ember,de bevallom könnyebb volt leírni azt hogy "húú de jól néz ki"
2011. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 napietus ***** válasza:
95%

ha nem az igénytelensége miatt rúgtam ki, akkor semmit. ha igen, akkor annyit, hogy kemény lecke volt, de úgy néz ki, hatásos :)


29/N

2011. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok


nyilván nem csak ez számít :D de valószínűleg ha hirtelen meglátnám így az exemet ez lenne a legszembetűnőbb változás, így ez jutna eszembe hirtelen :) attól ha nem változott személyiségre vagy stb. ami miatt szakítottam természetesen nem mennék vissza hozzá.

2011. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy tudtam én, hogy egy helyes fiú lappang benne :) Nem akarnék vele újra összejönni (kivétel, ha olyasmi miatt szakítottunk, hogy elköltözik, nem akartunk távkapcsolatot stb.), mert lelkileg nem stimmelt valami, ha szakítottunk. Külső miatt nem szakítok, ez alap.
2011. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem bánkodnék,mert tudom hogy attol még nem müködne a dolog csak mert jobb pasi lett.
2011. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, mert ha úgy nem tetszett volna, nem jöttem volna össze vele, tehát a kinézete nem lehetett a szakítóok. Valami más volt, az meg valószínűleg nem változott. Esetleg megjegyezném, hogy milyen jó pasi lett, de ennyi.
2011. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy jól érzi magát a bőrében és továbbmennék.
2011. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!